پیام تبریکی رهبری  وزارت امور زنان به مناسبت پیروزی تیم دختران روبات‌ساز افغان

mowa_af
mowa

مجله فوربز، دختران روبات‌ساز افغان را در فهرست ۳۰ دانشمند، مخترع و سرمایه‌گذار زیر سن ۳۰ سال در سطح آسیا معرفی کرده است این پنج دختر  افغان برای درمان بیماران کووید۱۹، یک دستگاه وینتیلاتور یا دستگاه تنفس مصنوعی تولید کرده‌اند و از این دستگاه برای درمان بیماران استفاده صورت می گیرد.

این مجله؛ از سمیه فاروقی، آیدا حیدرپور، الهام منصور، فلورانس پویا و دیانا وهاب‌زاده به‌عنوان دختران عضو تیم روباتیک افغان نام برده است.

وزارت امورزنان کسب این مقام را به‌ اعضای تیم ربات‌ساز افغان و نیز همه ‌مردم افغانستان تبریک‌گفته و باور مند بر آن است این دختران تصویر جدیدی را از افغانستان به‌جهانیان ارائه کرده است.

رهبری وزارت امور زنان معتقد است که دختران افغان مبتکر و با انگیزه‌اند و به‌آیندۀ کشور خود باورمند می‌باشند و نمادی از  تحرک و خلاقیت به نمایندگی از متعلمین و دختران افغانستان در دستآورد و فعالیت های شان دیده میشود. این وزارت به عنوان یگانه نهاد حامی زنان در زمینه رشد زنان و دختران با توجه به برنامه های خویش از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.

رهبری وزارت امورزنان

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۸:۳۸
Background image

پیام تبریکی رهبری  وزارت امور زنان به مناسبت پیروزی تیم دختران روبات‌ساز افغان

مجله فوربز، دختران روبات‌ساز افغان را در فهرست ۳۰ دانشمند، مخترع و سرمایه‌گذار زیر سن ۳۰ سال در سطح آسیا معرفی کرده است این پنج دختر  افغان برای درمان بیماران کووید۱۹، یک دستگاه . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۴:۱۸
Background image

پیام تبریکی هیئت رهبری وزارت امور زنان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان!

در گام نخست فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمام ملت مسلمان افغانستان و سایر مسلمانان جهان مبارکباد میگوییم.

خداوند بزرگ را شاکریم که یکبار دیگر همه ی ملت مسلمان افغانستان و سایر . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴ - ۱۱:۱۳
Background image

پیام تبریکی وزارت امور زنان در پیوند به گزینش یک زن به حیث والی ولایت دایکندی

خانم رشیده شهیدی بر اساس پیشنهاد اداره مستقل ارگان های محلی و حکم مقام عالی ریاست جمهوری به حیث والی دایکندی تعیین گردیده است.

وزارت امور زنان ج .ا.ا از گزینش خانم شهیدی به حیث والی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها