ارزیابی فعالیت‌ های برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی همراه با بررسی وضعیت امنیتی در ولایات

mowa_af
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۸:۸
mowa

۲۰ اسد ۱۴۰۰

دوازده تن از نماینده‌گان موسسات همکار برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت امور زنان طی یک نشست رسمی با نذیره رحمان، معین امور توانمندی اقتصادی زنان و لطیفه مجیدی، ریس اجرایی برنامه نامبرده در تالار کنفرانس‌های وزارت امور زنان  دیدار و گفتگو کردند. 

اشتراک کننده‌گان نشست بر محور موضوعات امنیتی در ولایات تحت پوشش این برنامه بحث نموده؛ نظریات، پیشنهادات  و راه های بدیل جهت تطبیق این برنامه در مناطق مذکور را ارایه نمودند.

نذیره رحمان، معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان نیز با سمع موضوعات مطرح شده، هدایات لازم را به نماینده‌گان نهادهای مذکور داده و در مورد ایجاد یک پالیسی امنیتی جهت پیشبرد امور کاری برنامه مذکور در ولایات نا امن خبر داد که به گفته ایشان، قرار است تا پانزده روز آینده با موسسات نامبرده شریک ساخته شود.

لطیفه مجیدی، رییس اجرایی برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی، مباحث تخنیکی را در جهت بهبود و تقویت امور این برنامه در سطح ولایات و ولسوالی‌ها را ارایه نموده و از نماینده‌گان نهاد های همکار، خواست تا با انگیزه ‌تر از پیش فعالیت‌ های برنامه را تطبیق نمایند.

گفتنی است که شش نهاد هم‌کار در ۲۳ ولایت کشور، فعالیت‌های برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی را تطبیق می‌کنند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS