سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تدویر یافت

mowa_af
Mon, Mar 23 2020 5:26 AM
mowa

سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست الحاج دلبرنظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان و شماری از روسای مرکزی این وزارت در تالار سینما زینب دایر گردید.

وزیر امور زنان کشور سال نو خورشیدی را به تمام کارمندان و شهروندان کشور تبریک و تهنیت عرض نموده ، افزود:" امید است با وجود مشکلات ناشی از ویروس کرونا ، چالش های ملی و منطقوی حل گردد و سال جدید سالی باشد که با قوت ملت و اراده دولت به مشکلات فعلی فایق گردیم.

در این نشست بانو نظری، به روسای مرکزی این وزارت هدایت داد تا در امر مبارزه با ویروس کرونا و پیشگیری از انتشار این ویروس در میان کارمندان  و شهروندان ؛ وزارت پلان منظمی را تهیه و به مرحله اجرا بگذارند.

 همچنان وزیر امور زنان کشور گفت:" به واحد های دومی نیز آگاهی داده شود تا از برگزاری گرد همایی ها و نشست ها ابا ورزیده و جلو گیری بعمل آید در این زمینه ریاست اطلاعات و ارتباط عامه وزارت امور زنان نیز پیام های آگاهی دهی در مورد خطرات این ویروس را به بانوان ، شهروندان و خانواده ها از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی این وزارت به نشر بسپارد".

 همچنان در این نشست هیئت رهبری وزارت امور زنان از شهروندان کشور خواست تا به منظور پیشگیری از مصاب شدن به ویروس کرونا، شستن دست ها با صابون به طور مکرر در روز ، استفاده از ماسک ، جلوگیری از دست دادن و بغل کشی ، دست نزدن به دهان ، چشم و بینی، استفاده از خوراک های بهداشتی دارای ویتامین سی و سایر راه های پیشگیرانه را مد نظر داشته باشند.