کمک نقدی به خانم حمیده از سوی وزارت امور زنان

mowa_af
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۵:۴۹
mowa

الحاج  دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور خانم حمیده، مسکونه فعلی ولسوالی یکه و لنگ نمبر 2 ولایت بامیان را که در اثر خشونت های حاد خانواده گی چندی قبل شدیداً مجروح گردیده و تحت درمان در یکی از شفاخانه های کابل قرار داشت ؛ با حضور داشت معین و روسای مرکزی این وزارت مساعدت مالی نمود.

وزیر امور زنان کشور، حین مساعدت به خانم مذکور به ریاست امور حقوقی این وزارت هدایت داد تا قضیه خشونت علیه این خانم مورد پیگرد قرار گرفته و رسماً از وزارت امور داخله تقاضا گردد  که در زمینه دستگیری شوهر خانم حمیده که فراری میباشد اقدام نموده و آنرا به پنجه  قانون بسپارد.

همچنان بانو دلبر نظری، طی سخنانی بیان داشت:" یکی از وظایف عمده وزارت امور زنان، رسیدگی به خشونت های حاد خانوادگی میباشد و در شماری از موارد به متضررین خشونت های حاد از صندوق وجهی این وزارت کمک مالی نیز صورت میگیرد.

وزیر امور زنان کشور از روسای مرکزی وزارت خواستار راه اندازی برنامه های آگاهی دهی هرچه بیشتر به مردم  جهت کاهش خشونت ها در سطح کشور گردید.

 

 

 

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۶:۵۴
Background image

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تدویر یافت

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تحت ریاست جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان، نماینده گان ادارات دولتی، روسا و اعضای این کمیسیون در تالار سینما زینب وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۹:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت امور زنان در پیوند به محکومیت رویدادهای تروریستی در شفاخانه صدبستر جاده شهید مزاری - کابل و ولایت ننگرهار

24 ثور 1399 کابل: 

با تاسف که تروریستان خون‌آشام و دشمنان قسم‌خورده مردم افغانستان به ادامه جنایات شان، در جریان ماه مبارک رمضان در حادثه دیروز تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

BACK TO NEWS