پیام تسلیت

mowa_af
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۲۱
mowa

با ابرازتاثر و  تاسف فراوان اطلاع یافتیم که محمد باقر محقق پسر استاد حاجی محمد محقق ، رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان در یک حادثه غم‌انگیز و دلخراش به شهادت رسیده است.

هیات رهبری وزارت امورزنان ج.ا.ا شهادت این جوان رشید  را یک ضایعه بزرگ دانسته برای استاد محترم محقق ، خانواده محترم و دوستان شان تسلیت عرض نموده از بارگاه ایزدمنان برای مرحوم مغفور آرامش روح و بهشت برین آرزو نموده و  برای خانواده و بستگانشان  صبر و استقامت از درگاه رب منان تمنا داریم .

هیات رهبری وزارت امور زنان

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۶:۵۴
Background image

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تدویر یافت

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تحت ریاست جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان، نماینده گان ادارات دولتی، روسا و اعضای این کمیسیون در تالار سینما زینب وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۹:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت امور زنان در پیوند به محکومیت رویدادهای تروریستی در شفاخانه صدبستر جاده شهید مزاری - کابل و ولایت ننگرهار

24 ثور 1399 کابل: 

با تاسف که تروریستان خون‌آشام و دشمنان قسم‌خورده مردم افغانستان به ادامه جنایات شان، در جریان ماه مبارک رمضان در حادثه دیروز تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

BACK TO NEWS