پیام تبریکی وزارت امور زنان به خانم فوزیه کوفی بخاطر اخذ لقب بهترین رهبر در بین ۵۰ تن از رهبران جهان

mowa_af
mowa

هیئت رهبری وزارت امور زنان قرار گرفتن فوزیه کوفی، عضو هیأت مذاکره‌کننده دولت جمهوری افغانستان را در جمع ۵۰ نفر از رهبران بزرگ جهان از سوی مجله فورچون از صمیم قلب تبریک گفته و برای وی در تمام امور زندگی آرزوی موفقیت و پیروزی می نماید.
خانم کوفی ازجمله مدافعان حقوق زن بوده، ودر مقطع اساس تاریخی برای اعاده حقوق زنان کشور در تیم مذاکره کننده گان صلح دلیرانه رای زنی مینماید.
وزارت امور زنان زحمات شایان وبه خصوص این دستآورد و پیروزی بزرگ را برای خانم کوفی، خانواده، دوستان و تمام زنان کشور تبریک و تهنیت میگوید.

رهبری وزارت امور زنان

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۳ - ۳:۴۷
Background image

پیام تبریکی وزارت امور زنان به خانم فوزیه کوفی بخاطر اخذ لقب بهترین رهبر در بین ۵۰ تن از رهبران جهان

هیئت رهبری وزارت امور زنان قرار گرفتن فوزیه کوفی، عضو هیأت مذاکره‌کننده دولت جمهوری افغانستان را در جمع ۵۰ نفر از رهبران بزرگ جهان از سوی مجله فورچون از صمیم قلب تبریک گفته و برای وی در . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۰:۳۲
Background image

پیام وزارت امورزنان به منظور جلوگیری از ویروس کرونا

خواهران و مادران، دختران و همه وطنان عزیز!

افزایش روز افزون مریضان کووید 19 نگرانی جدی را در بین خانواده ها به بار آورده است . همه روزه به تعداد مصابین کرونا افزوده می شود؛ این نماینگر . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۸:۴۳
Background image

پیام رهبری وزارت امورزنان به مناسبت روز ملی زبان پشتو

یکی از زیبایی‌های افغانستان؛ تنوع فرهنگی و زبانی کشور است. تقویت و هم دیگر ‌پذیری میان فرهنگ‌ها و زبان‌های کشور منجر به اتحاد و قوت ملی  اتباع کشورمی گردد.

 وزارت امورزنان به تمام زبان . . .

بازگشت به اطلاعیه ها