وزارت امور زنان برای مقابله با ویروس کرونا تدابیر وقایوی را اتخاذ نمود

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۴:۴۶
mowa

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور طی نشست اضطراری با حضور داشت معینان به  روسای مرکزی وزارت امور زنان  هدایت داد تا تدابیر وقایوی را به منظور جلوگیری از انتشار از شیوع ویروس کرونا اتخاذ نمایند.

 دراین نشست وزیر امور زنان کشور به روسای مرکزی این وزارت طبق هدایت ریاست جمهوری برای  جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شماری از کارکنان که در رده های سنی 58 تا 65 سال قرار دارند همچنان کارکنان که بیماری شکر، مشکلات تنفسی و همچنان زنان که باردار یا تازه از سفر برگشته اند با استفاده از رخصتی ها برای دوهفته در دفتر های شان حضور نیابند و یا در صورتیکه دسترسی به وسایل الکترونیکی دارند، میتوانند وظایف محوله خویش را بصورت آنلاین انجام داده و در سایر موارد ریاست ها مکلف است سایر کارکنان جوان را به منظور اجرای وظایف توظیف نمایند .

در عین حال ریاست منابع بشری وزارت امور زنان نیز موظف گردید تا دستگاه های تب سنج را برای تشخیص بیماران کرونا هر چه زود تر خریداری و در ضمن تمامی دفاتر  این وزارت را برای جلوگیری از شیوع ویروس مذکور، ضد عفونی نماید.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۵:۲۶
Background image

سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تدویر یافت

سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست الحاج دلبرنظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان و شماری از روسای مرکزی این وزارت در تالار سینما زینب دایر گردید.

وزیر امور زنان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۴:۴۶
Background image

وزارت امور زنان برای مقابله با ویروس کرونا تدابیر وقایوی را اتخاذ نمود

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور طی نشست اضطراری با حضور داشت معینان به  روسای مرکزی وزارت امور زنان  هدایت داد تا تدابیر وقایوی را به منظور جلوگیری از انتشار از شیوع ویروس کرونا. . .

BACK TO NEWS