وزارت امور زنان برای مقابله با ویروس کرونا تدابیر وقایوی را اتخاذ نمود

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۴:۴۶
mowa

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور طی نشست اضطراری با حضور داشت معینان به  روسای مرکزی وزارت امور زنان  هدایت داد تا تدابیر وقایوی را به منظور جلوگیری از انتشار از شیوع ویروس کرونا اتخاذ نمایند.

 دراین نشست وزیر امور زنان کشور به روسای مرکزی این وزارت طبق هدایت ریاست جمهوری برای  جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شماری از کارکنان که در رده های سنی 58 تا 65 سال قرار دارند همچنان کارکنان که بیماری شکر، مشکلات تنفسی و همچنان زنان که باردار یا تازه از سفر برگشته اند با استفاده از رخصتی ها برای دوهفته در دفتر های شان حضور نیابند و یا در صورتیکه دسترسی به وسایل الکترونیکی دارند، میتوانند وظایف محوله خویش را بصورت آنلاین انجام داده و در سایر موارد ریاست ها مکلف است سایر کارکنان جوان را به منظور اجرای وظایف توظیف نمایند .

در عین حال ریاست منابع بشری وزارت امور زنان نیز موظف گردید تا دستگاه های تب سنج را برای تشخیص بیماران کرونا هر چه زود تر خریداری و در ضمن تمامی دفاتر  این وزارت را برای جلوگیری از شیوع ویروس مذکور، ضد عفونی نماید.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۴:۲۰
Background image

قرار است؛طرح قانون خانواده نهایی گردد

نشست مشورتی به منظور غنامندی، بازنگری و توحید نظریات پیرامون طرح قانون خانواده تحت ریاست سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان وزارت عدلیه، جامعه مدنی،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۴:۱۵
Background image

بررسی و تحلیل قضایای خشونت علیه زنان در کشور ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

حسینه صافی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان در جلسه رهبری مورخ ۲۱ سرطان گفت: (( یک بررسی و تحلیل ازقضایای خشونت علیه زنان در سراسر کشور صورت گیرد.))

به این اساس جلسه هماهنگی معینان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۴:۴
Background image

پُست معاونیت ولایت یک گام تاریخی برای جایگاه زنان در حکومتداری محلی

این مطلب را حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان در جلسه هیأت رهبری که با اشتراک، نبیله مصلح، معین مالی و اداری، سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی، مشاورین، روسا و آمرین در. . .

BACK TO NEWS