وزارت امور زنان از موسسات و نهاد های که جایگاه شان در میان مستفدین زن تثبیت است، حمایت می کند

mowa_af
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۹:۵۳
mowa

پنجشنبه – 20 جوزا 1400

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان خانم برشنا بارکزی رییس موسسه رفاه اجتماعی و بازسازی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این دیدار دو طرف روی همکاری های مشترک در زمینه توانمند سازی زنان و دسترسی آنان به حقوق شان در ولایات بخصوص ساحات دور دست کشور بحث و تبادل نظر نمودند. همچنان خانم بارکزی پیرامون فعالیت های موسسه مذکور در ولایت های کندهار، هرات، بامیان و برخی ولایت های دیگر در بخش های حقوقی و سایر عرصه ها معلومات ارایه نموده و از برای توانمند سازی و فعالیت بیشتر برای زنان خواهان حمایت و همکاری وزارت امور زنان گردید. سرپرست وزارت امور زنان با اشاره به ساخت راهکاری برای نهاد های فعال عرصه ی توانمند سازی زنان جهت ارایه خدمات و با تاکید بر شفافیت و حسابدهی در کار ها، حمایت این وزارت را از موسسات که بگونه شفاف و قناعت بخش فعالیت کرده اند ابراز نمود.

قابل ذکر است که موسسه مذکور در سال 2017 میلادی تاسیس گردیده و الی اکنون در بخش های حقوقی و توانمند سازی زنان در شماری کثیر از ولایت ها فعالیت نموده و در عین حال به تعداد 1500 زن را در عرصه های مختلف آموزش داده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۴:۲۲
Background image

واحد های کمیته جندر در ادارات از صلاحیت های بیشتر برخور دار شدند

دوشنبه- ۲۴جوزا ۱۴۰۰

سومین نشست ماهانه مسوولین واحد های جندر تحت ریاست حسنا جلیل، معین پلان و پالیسی وزارت امورزنان با اشتراک نماینده گان واحد های جندر ادارات به گونه آنلاین برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۴:۱۸
Background image

همکاری و هماهنگی با سازمان همکاری های اسلامی در امور زنان یکی از اولیت های وزارت امور زنان است

دو شنبه – ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با خانم اصیلا وردک سرپرست ریاست ملل متحد و کنفرانس های بین المللی، وزارت امور خارجه دیدار نمود.
در این دیدار دو طرف روی هماهنگی. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۵:۲۱
Background image

اشتراک فعال نهاد های همکار در گروپ کاری ملی توانمندی اقتصادی زنان گزینه موثر در تبادل تجارب

یکشنبه – ۲۳جوزا ۱۴۰۰

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امورزنان با شفیع غفور معاون شرکت رنا تکنالوژی و مرکز تعلیمات مسلکی رنا در خصوص همکاری های دو جانبه دیدار  وگفتگو نمود.. . .

BACK TO NEWS