وزارت امور زنان از موسسات و نهاد های که جایگاه شان در میان مستفدین زن تثبیت است، حمایت می کند

mowa_af
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۹:۵۳
mowa

پنجشنبه – 20 جوزا 1400

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان خانم برشنا بارکزی رییس موسسه رفاه اجتماعی و بازسازی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این دیدار دو طرف روی همکاری های مشترک در زمینه توانمند سازی زنان و دسترسی آنان به حقوق شان در ولایات بخصوص ساحات دور دست کشور بحث و تبادل نظر نمودند. همچنان خانم بارکزی پیرامون فعالیت های موسسه مذکور در ولایت های کندهار، هرات، بامیان و برخی ولایت های دیگر در بخش های حقوقی و سایر عرصه ها معلومات ارایه نموده و از برای توانمند سازی و فعالیت بیشتر برای زنان خواهان حمایت و همکاری وزارت امور زنان گردید. سرپرست وزارت امور زنان با اشاره به ساخت راهکاری برای نهاد های فعال عرصه ی توانمند سازی زنان جهت ارایه خدمات و با تاکید بر شفافیت و حسابدهی در کار ها، حمایت این وزارت را از موسسات که بگونه شفاف و قناعت بخش فعالیت کرده اند ابراز نمود.

قابل ذکر است که موسسه مذکور در سال 2017 میلادی تاسیس گردیده و الی اکنون در بخش های حقوقی و توانمند سازی زنان در شماری کثیر از ولایت ها فعالیت نموده و در عین حال به تعداد 1500 زن را در عرصه های مختلف آموزش داده است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS