هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

mowa_af
یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
mowa

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان با حضور نذیره رحمان معین امورتوانمندی اقتصادی بحث و تبادل نظر نمود.

در این دیدار سرپرست وزارت امورزنان تهدیدات امنیتی فرا راه زنان را یک مشکل جدی خوانده و تاکید کرد رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان برای حفظ دستآورد های زنان در ۲۰ سال پسین در گفتگو های صلح موقف حمایتی و روشن داشته است.

خانم صافی ضمن استماع مشکلات روئسای امور زنان ولایات به تمام آنان هدایت داد تا از مشکلات و تهدیدات امنیتی فرا راه زنان و تاراج برده شدن وسایل کاری ریاست های امور زنان ولایات یک گزارش مفصل ترتیب و به رهبری این وزارت بسپارد.

در بخش دیگر نشست؛ شماری از روئسای امورزنان ولایات؛ ضمن بیان مشکلات شان، از رهبری این وزارت خواستند تا در اجرای معاشات ومشخص کردن سرپناه برای روئسا و برخی کارمندان ریاست ها، همکاری‌ جدی نمایند.

در اخیر سرپرست وزارت امورزنان به ریاست های امورزنان ولایات تعهد سپرد در زمینه اجرا شدن معاشات و مشخص کردن سرپناه برای آنان، از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS