هماهنگی وزارت امور زنان با رادیو تلویزیون ملی برای انعکاس بهتر برنامه های وزارت

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۵:۳۴
mowa

حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان با محمد اسماعیل میاخیل رییس تلویزیون ملی دیدار نمود.
در این دیدار حسینه صافی، سرپرست وزارت امور زنان نقش رسانه ها را در بیداری افکار عامه موثر خوانده و در عین حال از ریاست تلویزیون ملی خواست تا در نشر و انعکاس برنامه ها پیرامون زنان، این وزارت را همکاری نماید.

سرپرست وزارت امور زنان همچنان تاکید کرد یکی از مسوولیت های رسانه ها؛ آگاهی دهی و روشنگری جامعه است بناً رسانه ها به عنوان یک عنصر تاثیر گزار می توانند در بلند بردن آگاهی دهی جامعه نقش بهتر ایفا کنند.

در این دیدار رییس تلویزیون ملی از همکاری ها و هماهنگی های کاری میان وزارت امور زنان و ریاست تلویزیون ملی ابراز قدردانی نموده گفت، این ریاست متعهد به همکاری در بخش آگاهی دهی و انعکاس فعالیت های زنان خواهند بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۴:۱۶
Background image

دومین نشست مشورتی جهت دریافت راه حل به مشکلات قاضیان زن در ولایات تدویر یافت

دومین نشست مشورتی به منظور چگونگی فراهم سازی زمینه کار قضات زن در ولایات با اشتراک حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان، معینان این وزارت ، نماینده گان زن از نهاد های عدلی و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۰:۲۷
Background image

کار موثر و با کیفیت برای زنان از اهداف عمده وزارت امور زنان است

10 قوس 1399- کابل
نذیره رحمان معین توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان، نزمن بهار متخصص جندر و حقوق بشر و سراج الدین جویا مسوول بخش جندر کمیته سویدن را در دفتر کار اش ملاقات نمود.
در این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۶:۲۴
Background image

تلاش برای توانمند سازی اقتصادی زنان از طریق توسعه صنعت قالین.

9 قوس 1399-کابل
نذیره رحمان معین توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان امروز با محترم حاجی حفیظ الله رحمانقل نماینده شرکت رحمانقل در دفتر کار اش ملاقات نمود.
در این دیدار معین توانمندی. . .

BACK TO NEWS