هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

mowa_af
شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
mowa

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه ای آنلاین شرکت نموده بودند در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

سرپرست وزارت امور زنان در سخنان افتتاحی از روئسای دخیل در جمع آوری بسته های کمکی به بیجا شده گان جنگ های اخیر در کشور، امتنان کرده تاکید ورزید تا تلاش شود در مورد وضعیت زنان بیجاده شده یک گزارش دقیق تهیه شود و در عین حال کمک های جمع آوری شده به فامیل های نیازمند توزیع گردد.

در ادامه نشست نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی پیرامون عمده ترین فعالیت های معینیت متذکره و همچنان ساره سیرت مشاور شورای عالی زنان در رابطه به فعالیت ها در 15 روز گذشته معلومات ارایه کردند.

همچنان در این نشست اقبال شاه منتظری آمر مالی و اداری این وزارت در مورد مصرف بودجه عادی و انکشافی معلومات ارائه کرد که بر اساس معلومات؛ تا کنون 53 در صد بودجه عادی و 9 درصد بودجه انکشافی به مصرف رسیده است.

در اخیر نشست روی موضوعات متفرقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS