نشست پیرامون ارائه گزارش چالش ها فرا راه اشتراک زنان در انتخابات تدویر یافت

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۸:۶
mowa

بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان خانم وکتوریا پیروتی، کارشناس ارشد  اتحادیه اروپا در بخش حمایت از انتخابات را در دفتر کار اش ملاقات نمود.

 این نشست که به سلسله دیدار قبلی انجام شد، بانو وکتوریا، پیرامون آماده گی ها از چگونگی راه اندازی برنامه ای به پیشواز از برگزاری هشتم مارچ ( روز جهانی همبسته‌گی زنان ) در مورد بررسی چالش ها و نظر پرسی از زنان که بعد از انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در هماهنگی با وزارت امور زنان و دفتر دراپس با اشتراک 200 تن از بانوان از بخش های مختلف کشور راه اندازی گردیده بود توضیحات ارائه نمود.

بانو ویکتوریا، همچنان در مورد چگونگی جستجوی راه های حل جهت اشتراک زنان در انتخابات های آینده معلومات ارائه نموده از اشتراک رسانه ها و شماری کثیری از ارگان های ذیدخل در این برنامه نیز خبر داد.  

بانو نبیله مصلح، ضمن ابراز قدر دانی از کارکرد ها و فعالیت های دفتر اتحادیه اروپا در بخش انتخابات از همکاری وزارت امور زنان در بخش های مورد نیاز به آنان اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۶:۷
Background image

معین پالیسی و مسلکی نماینده گان سفارت اندونزیا را ملاقات نمود

محترمه سپوژمی وردک، معین پالیسی ومسلکی وزارت امور زنان آقای محمد اقبال نماینده بخش فرهنگی و اجتماعی سفارت اندونیزیا را همراه با هیئت معیتی شان در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۷:۱۵
Background image

آمر انکشاف اداره و آموزش وزارت امور  زنان معرفی شد

محمد ابراهیم سلطانی با حضور داشت بانو نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان ، رئیس منابع بشری و شماری از کارمندان این وزارت بحیث آمر انکشاف اداره این وزارت معرفی  گردید .

آقای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۶:۴۷
Background image

شماری از زنان نخبه کشور خواهان گسترش فعالیت های وزارت امور زنان اند

نشست زنان نخبه کشور پیرامون حمایت سیاسی از وزارت امور زنان با اشتراک جلالتمآب دلبر نظری وزیر امور زنان ، روسای مرکزی و شماری از زنان نخبه ادارات و فعالان مدنی حقوق زن در تالار کنفرانس. . .

BACK TO NEWS