نشست پیرامون ارائه گزارش چالش ها فرا راه اشتراک زنان در انتخابات تدویر یافت

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۸:۶
mowa

بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان خانم وکتوریا پیروتی، کارشناس ارشد  اتحادیه اروپا در بخش حمایت از انتخابات را در دفتر کار اش ملاقات نمود.

 این نشست که به سلسله دیدار قبلی انجام شد، بانو وکتوریا، پیرامون آماده گی ها از چگونگی راه اندازی برنامه ای به پیشواز از برگزاری هشتم مارچ ( روز جهانی همبسته‌گی زنان ) در مورد بررسی چالش ها و نظر پرسی از زنان که بعد از انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در هماهنگی با وزارت امور زنان و دفتر دراپس با اشتراک 200 تن از بانوان از بخش های مختلف کشور راه اندازی گردیده بود توضیحات ارائه نمود.

بانو ویکتوریا، همچنان در مورد چگونگی جستجوی راه های حل جهت اشتراک زنان در انتخابات های آینده معلومات ارائه نموده از اشتراک رسانه ها و شماری کثیری از ارگان های ذیدخل در این برنامه نیز خبر داد.  

بانو نبیله مصلح، ضمن ابراز قدر دانی از کارکرد ها و فعالیت های دفتر اتحادیه اروپا در بخش انتخابات از همکاری وزارت امور زنان در بخش های مورد نیاز به آنان اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۶:۵۴
Background image

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تدویر یافت

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تحت ریاست جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان، نماینده گان ادارات دولتی، روسا و اعضای این کمیسیون در تالار سینما زینب وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۹:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت امور زنان در پیوند به محکومیت رویدادهای تروریستی در شفاخانه صدبستر جاده شهید مزاری - کابل و ولایت ننگرهار

24 ثور 1399 کابل: 

با تاسف که تروریستان خون‌آشام و دشمنان قسم‌خورده مردم افغانستان به ادامه جنایات شان، در جریان ماه مبارک رمضان در حادثه دیروز تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

BACK TO NEWS