ملاقات معین پالیسی و مسلکی وزارت امورزنان با رئیس موسسه YSP

mowa_af
شنبه ۱۳۹۸/۶/۹ - ۷:۲۲
MOWA

معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان محترمه بانو سپوژمی وردک روز گذشته  با محترم قیس نظامی رئیس موسسه YSP  در دفتر کار شان ملاقات نمود. در این دیدار نخست رییس موسسه  YSP در رابطه به پروسیجر کاری این موسسه به بانو وردک  معلومات ارایه کرده گفت: موسسه   YSP   به تازه گی ایجاد شده و با نهاد های مختلف در قسمت کار یابی به زنان بی بضاعت و بی سرپرست  مراوده دارد و در این قسمت به زنان بی بضاعت و بی سرپرست کمک میکنند تا صاحب شغل گردند. سپس آقای نظامی در زمینه  از وزارت امور زنان خواستار تهیه یک لست از زنان بی بضاعت و بی سرپرست گردید تا بتوانند در آینده به آنان شغل دریافت کنند. متعاقبآ بانو وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان از احسا س پاک آقای نظامی در زمینه  تشکر کرده وعده سپرد تا پس از امضای تفاهم نامه در این رابطه همکاری هایشان را رسمآ آغاز خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۶:۷
Background image

معین پالیسی و مسلکی نماینده گان سفارت اندونزیا را ملاقات نمود

محترمه سپوژمی وردک، معین پالیسی ومسلکی وزارت امور زنان آقای محمد اقبال نماینده بخش فرهنگی و اجتماعی سفارت اندونیزیا را همراه با هیئت معیتی شان در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۷:۱۵
Background image

آمر انکشاف اداره و آموزش وزارت امور  زنان معرفی شد

محمد ابراهیم سلطانی با حضور داشت بانو نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان ، رئیس منابع بشری و شماری از کارمندان این وزارت بحیث آمر انکشاف اداره این وزارت معرفی  گردید .

آقای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۶:۴۷
Background image

شماری از زنان نخبه کشور خواهان گسترش فعالیت های وزارت امور زنان اند

نشست زنان نخبه کشور پیرامون حمایت سیاسی از وزارت امور زنان با اشتراک جلالتمآب دلبر نظری وزیر امور زنان ، روسای مرکزی و شماری از زنان نخبه ادارات و فعالان مدنی حقوق زن در تالار کنفرانس. . .

BACK TO NEWS