محترم بانو فریده مشعل قریشی، بحیث رئیس امور زنان ولایت کابل معرفی گردید

mowa_af
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۳۱
mowa

بانو قریشی، قبلآ با سپری نمودن امتحان رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در یکی از بست های ریاستی وزارت امور زنان در ریزرف قرار گرفتن که بعدآ در اثر تلاش های خستگی ناپذیر و مداوم شان در این وزارت به اثر پیشنهاد مقام عالی وزارت به ریاست جمهوری پیشنهاد مذکور منظور و بانو فریده مشعل قریشی، در بست دوم بحیث رئیس امور زنان ولایت کابل معرفی گردید حین معرفی بانو قریشی، جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان، روسا و مشاورین این وزارت حضور به هم رسانیده و رئیس جدید امور زنان ولایت کابل را معرفی و به موصوف آرزوی موفقیت نمودند.

ضمن معرفی بانو قریشی وزیر امور زنان گفت:" جای مسرت است که بانو قریشی پس از مدت طولانی اجرای وظیفه در پست های گوناگون در وزارت امور زنان، حالا توانست تا به پست ریاست در این وزارت دست یابد و این مسوولیت بزرگ را برایشان مبارکباد گفته برایشان در امر اجرای امور محوله آرزوی موفقیت مینمائیم".

قابل ذکر است بانو مشعل از رشته زبان و ادبیات پوهنتون کابل فارغ و پس از 14 سال خدمت صادقانه در بخشهای مختلف در وزارت امور زنان کار و فعالیت نموده و اکنون نیز در حال دفاع از پایان نامه ماستری خویش از رشته علوم سیاسی  قرار دارند.

 

 

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۶:۷
Background image

معین پالیسی و مسلکی نماینده گان سفارت اندونزیا را ملاقات نمود

محترمه سپوژمی وردک، معین پالیسی ومسلکی وزارت امور زنان آقای محمد اقبال نماینده بخش فرهنگی و اجتماعی سفارت اندونیزیا را همراه با هیئت معیتی شان در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۷:۱۵
Background image

آمر انکشاف اداره و آموزش وزارت امور  زنان معرفی شد

محمد ابراهیم سلطانی با حضور داشت بانو نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان ، رئیس منابع بشری و شماری از کارمندان این وزارت بحیث آمر انکشاف اداره این وزارت معرفی  گردید .

آقای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۶:۴۷
Background image

شماری از زنان نخبه کشور خواهان گسترش فعالیت های وزارت امور زنان اند

نشست زنان نخبه کشور پیرامون حمایت سیاسی از وزارت امور زنان با اشتراک جلالتمآب دلبر نظری وزیر امور زنان ، روسای مرکزی و شماری از زنان نخبه ادارات و فعالان مدنی حقوق زن در تالار کنفرانس. . .

BACK TO NEWS