محترم بانو فریده مشعل قریشی، بحیث رئیس امور زنان ولایت کابل معرفی گردید

mowa_af
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۳۱
mowa

بانو قریشی، قبلآ با سپری نمودن امتحان رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در یکی از بست های ریاستی وزارت امور زنان در ریزرف قرار گرفتن که بعدآ در اثر تلاش های خستگی ناپذیر و مداوم شان در این وزارت به اثر پیشنهاد مقام عالی وزارت به ریاست جمهوری پیشنهاد مذکور منظور و بانو فریده مشعل قریشی، در بست دوم بحیث رئیس امور زنان ولایت کابل معرفی گردید حین معرفی بانو قریشی، جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان، روسا و مشاورین این وزارت حضور به هم رسانیده و رئیس جدید امور زنان ولایت کابل را معرفی و به موصوف آرزوی موفقیت نمودند.

ضمن معرفی بانو قریشی وزیر امور زنان گفت:" جای مسرت است که بانو قریشی پس از مدت طولانی اجرای وظیفه در پست های گوناگون در وزارت امور زنان، حالا توانست تا به پست ریاست در این وزارت دست یابد و این مسوولیت بزرگ را برایشان مبارکباد گفته برایشان در امر اجرای امور محوله آرزوی موفقیت مینمائیم".

قابل ذکر است بانو مشعل از رشته زبان و ادبیات پوهنتون کابل فارغ و پس از 14 سال خدمت صادقانه در بخشهای مختلف در وزارت امور زنان کار و فعالیت نموده و اکنون نیز در حال دفاع از پایان نامه ماستری خویش از رشته علوم سیاسی  قرار دارند.

 

 

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۵:۴۴
Background image

محفل ختم کمپاین منع خشونت علیه زنان در ریاست اجرائیه

برنامۀ ختم کمپاین ۱۶ روزه محو خشونت علیه زنان در قصر سپیدار - ریاست اجرائیه، با اشتراک جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه، الحاج دلبر نظری وزیر امور زنان، برخی معینان وزارت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۰:۳۸
Background image

ختم کمپاین مبارزه با خشونت علیه زن در تالار سینما زینب اعلان گردید

رهبری وزارت امور زنان کشور، دهم دسامبر( روز ختم کمپاین 16 روزه مبارزه با خشونت علیه زنان) را در مقر این وزارت تحت ریاست الحاج سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی، به میزبانی فعال ( تیم. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۴:۴۵
Background image

سفر معین مالی و اداری به کشور تایلند

محترم نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان به تاریخ ۲۷ نوامبر سال ۲۰۱۹ جهت اشتراک در نشست وزرای کشور های آسیا پسفیک و اوقیانوسیه به منظور تطبیق پلان عمل بیجینگ در کمیسیون. . .

BACK TO NEWS