فراخوان عمومی؛

mowa_af
mowa

وزارت امور زنان ج.ا.ا در نظر دارد با رونما شدن تغییرات در تشکیل، پالیسی، پلان ها و اهداف این اداره؛ لوگوی جدید را مطابق به ساختار موجود این وزارت تهیه نماید. بنا بر این از علاقه مندان و اهل خبره در این خصوص تقاضا مندیم تا طرح ها و نظریات شان را برای ساختار "آرم یا لوگوی" که از همه ابعاد مُعرف یک نهاد فعال و مدافع حقوق زنان باشد؛ با ما شریک سازند.

از کسانیکه در زمینه تخصص و علاقه مندی داشته باشند خواهشمندیم در ساختن لوگوی جدید؛ طرح ها و نظریات سازنده شان را از مجرا های قابل دست رس با وزارت امور زنان شریک سازند. از همکاری های همیشه گی تان پیشاپیش سپاسگذاریم.

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۶:۵۱
Background image

پیام تبریکی وزارت امور زنان به مناسبت عضویت محترم اصیلا وردک در کمیسیون مستقل حقوق بشر سازمان همکاری اسلامی

زن در اسلام به عنوان شریک مساوی و کامل مرد و هر دو برای زندگی ضروری و لازم هستند. با این شراکت او در هر جنبه ای دارای سهم مساوی است. او دارای حقوق مساوی و مسؤلیتهای برابر است و در درون . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۵:۱۱
Background image

فراخوان عمومی؛

وزارت امور زنان ج.ا.ا در نظر دارد با رونما شدن تغییرات در تشکیل، پالیسی، پلان ها و اهداف این اداره؛ لوگوی جدید را مطابق به ساختار موجود این وزارت تهیه نماید. بنا بر این از علاقه مندان و . . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۰ - ۵:۴۳
Background image

پیام حسینه صافی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر بزرگ اسلام

میلاد با سعادت و فرخنده ی حضرت محمد (ص) پیامبر گرامی اسلام را برای هموطنان خود و کافه ی مسلمین جهان مبارکباد می گویم. بی شک که فیوضات و برکات میلاد نبی همواره سایه سر همه ی ماست.

میلاد . . .

بازگشت به اطلاعیه ها