عملی سازی برنامه های وزارت امور زنان در هماهنگی با شرکای ملی و بین المللی از تطبیق تا تثبیت موفقیت آن

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۴:۴۹
mowa

30 دلو 1399
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان در دیدار با رامز الکبروف معاون فرستاده ویژه یوناما برای افغانستان پیرامون برنامه کاهش خشونت ها علیه زنان، همکاری های همه جانبه دفتر یوناما جهت حفظ حقوق و محافظت از تمامی انواع خشونت ها بشمول خشونت های داخلی همچنان همکاری ها جهت حمایت از دست آورد های عمده و موثر زنان با حمایت مالی اتحادیه اروپا و دفتر یوناما بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار خانم صافی، با سپاسگذاری از حمایت های دفتر یوناما همچنان گفت:" با فعالیت در چند ماه گذشته، تلاش های بی شمار جهت انسجام زنان و مسایل مربوط به زنان صورت گرفت که در اکثریت موارد موفق بوده است".

وی همچنان به هماهنگی میان وزارت امور زنان و دفتر یوناما در مورد طرح، تطبیق و ارزیابی برنامه ها جهت موثریت بیشتر فعالیت ها تاکید ورزید.
در اخیر قرار بر آن شد تا وزارت امور زنان در هماهنگی با وزارت ها ی سکتوری جهت کاهش خشونت ها، حفظ حقوق زنان و حمایت از دست آورد های مهم زنان یک پلان کاری مشترک داشته و در عین حال برخی ادارات شامل در این عرصه تعریف های مشخصی را از ساحات کاری خویش ارایه نمایند، تا بر اساس آن فعالیت ها بصورت مشخص آغاز گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۴:۳۶
Background image

زنان نقش بینادی در احزاب سیاسی دارند

۲ حوت ۱۳۹۹
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با داکتر محمد داود راوش رییس حزب آبادی افغانستان و هیأت همراه شان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای راوش، پیرامون حزب متذکره معلومات. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۴:۲۹
Background image

نشست هییت رهبری وزارت امور زنان به منظور ارزیابی فعالیت های 15 روز گذشته وزارت تدویر یافت

این نشست تحت ریاست حسینه صافی، سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل معین پلان و پالیسی، نذیره رحمان معین توانمندی اقتصادی زنان ، روسای مرکزی و آمرین؛ در مقر این وزارت تدویر یافت.
. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۴:۴۹
Background image

عملی سازی برنامه های وزارت امور زنان در هماهنگی با شرکای ملی و بین المللی از تطبیق تا تثبیت موفقیت آن

30 دلو 1399
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان در دیدار با رامز الکبروف معاون فرستاده ویژه یوناما برای افغانستان پیرامون برنامه کاهش خشونت ها علیه زنان، همکاری های همه جانبه دفتر یوناما. . .

BACK TO NEWS