عملی سازی برنامه های وزارت امور زنان در هماهنگی با شرکای ملی و بین المللی از تطبیق تا تثبیت موفقیت آن

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۴:۴۹
mowa

30 دلو 1399
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان در دیدار با رامز الکبروف معاون فرستاده ویژه یوناما برای افغانستان پیرامون برنامه کاهش خشونت ها علیه زنان، همکاری های همه جانبه دفتر یوناما جهت حفظ حقوق و محافظت از تمامی انواع خشونت ها بشمول خشونت های داخلی همچنان همکاری ها جهت حمایت از دست آورد های عمده و موثر زنان با حمایت مالی اتحادیه اروپا و دفتر یوناما بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار خانم صافی، با سپاسگذاری از حمایت های دفتر یوناما همچنان گفت:" با فعالیت در چند ماه گذشته، تلاش های بی شمار جهت انسجام زنان و مسایل مربوط به زنان صورت گرفت که در اکثریت موارد موفق بوده است".

وی همچنان به هماهنگی میان وزارت امور زنان و دفتر یوناما در مورد طرح، تطبیق و ارزیابی برنامه ها جهت موثریت بیشتر فعالیت ها تاکید ورزید.
در اخیر قرار بر آن شد تا وزارت امور زنان در هماهنگی با وزارت ها ی سکتوری جهت کاهش خشونت ها، حفظ حقوق زنان و حمایت از دست آورد های مهم زنان یک پلان کاری مشترک داشته و در عین حال برخی ادارات شامل در این عرصه تعریف های مشخصی را از ساحات کاری خویش ارایه نمایند، تا بر اساس آن فعالیت ها بصورت مشخص آغاز گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۴:۵۰
Background image

روز ملی بیرق مبارک

روز ملی بیرق مبارک

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۴:۱۳
Background image

برگزاری جلسه بورد نظارت و هماهنگی، به ریاست رئیس جمهور

جلسه بورد نظارت و هماهنگی که هدف آن حفاظت از ارزش های اساسی است، قبل از ظهر امروز به ریاست رئیس جمهور محمد اشرف غنی برگزار شد و اشتراک کنندگان بر تداوم کمک و همکاری های شان با افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۰:۵۶
Background image

تغییر و بهبود وضعیت زندگی زنان افغان، اساسی‌ترین هدف برنامه انکشاف اقتصاد روستایی

چهار شنبه – ۶ اسد ۱۴۰۰

کارگاه آموزشی توسط برنامه انکشاف اقتصاد روستایی در بخش حفاظت از محیط زیست و اجتماعی، رسیدگی به شکایات کارمندان و مستفیدین، آموزش چارچوب مدیریت محیط زیست در ریاست. . .

BACK TO NEWS