علامیه مطبوعاتی وزارت امورزنان

mowa_af
mowa

قرار گزارش رسیده از ولایت بامیان، مسمات راضيه بنت حاجي رحمان در روستایی سیدآباد ولایت بامیان در منزل اش به ضرب چاقو به طور مرموز به قتل رسیده است كه فعلا جسد موصوفه به طب عدلي كابل انتقال داده شده و قضيه تحت بررسي ميباشد .
در یک گزارش دیگر از ولایت بامیان، مسمات حميده که 19 سال دارد و باشنده روستایی جيش ابدال سرخجوي ولسوالی ورس میباشد به اثر شلیک گلوله توسط کاکایش مجروح گرديده و فعلا جهت کشیدن گلوله از بدن اش برای تداوی به کابل انتقال داده شده و فرد مظنون تحت پیگرد پولیس قرار دارد.
هیئت رهبری وزارت امور زنان ضمن محکوم نمودن این جنایات از نهادهای کشفی و امنیتی کشور تقاضا دارد تا عاملین این رویدادها را بازداشت و به پنجه قانون تسلیم نمایند.
همچنان این وزارت از علمایی کرام کشور می خواهد تا با استفاده از جایگاه اجتماعی شان در روشن ساختن اذهان عامه مطابق به آموزه های دین اسلام در خصوص مراعات حقوق زنان سهم خویش را ادا نموده تا باشد مانع چنین اعمال ضد انسانی و بشری در آینده شوند

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۶:۵۴
Background image

رهنمود زنان توسط زنان برای آمادگی اشتراک در جرگه مشورتی صلح

مقدمه:
زنان افغان در طی چهار دهه جنگ در کشور در عرصه اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بیشترین صدمه ها را متقبل شده و در سطح جامعه و خانواده قربانی های فراون و رنج بیشمار را تجربه کرده . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۶:۸
Background image

بورسیه تحصیلی در کشور ازبکستان

بورسیه تحصیلی در کشور ازبکستان

 

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۷:۴۳
Background image

اطلاعیه !

وزارت امور زنان ج.ا.ا در نظر دارد؛ تا نظریات زنان سرتاسر کشور را در مورد مذاکرات صلح میان دولت و گروه طالبان با خود داشته باشد. علاقمندان میتوانند، نظریات خود را از طریق صفحات اجتماعی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها