علامیه مطبوعاتی در پیوند به قتل یک پولیس زن در ولایت غزنی- مورخ 5-5-1399

mowa_af
mowa

به اساس گزارشات رسیده از ولایت غزنی ، یکتن پولیس زن باشنده ولسوالی جاغوری این ولایت که ، چندی پیش از سوی گروه مخالف دولت از مربوطات ولسوالی قره باغ این ولایت ربوده شده بود روز گذشته جسدش از مربوطات ولسوالی اندر این ولایت دریافت شده است.

واحدالله جمعه‌زاده، سخنگوی والی غزنی گفته است که دو جسد از ولسوالی اندر ولایت غزنی پس از چاشت روز شنبه به شفاخانه غیرنظامی این ولایت منتقل شده‌اند که به اساس تثبیت هویت اجساد؛ یکتن آن پولیس زن از وزارت داخله می‌باشد.

هیأت رهبری وزارت امور زنان .ج.ا.ا. ، همواره زنان که مصروف تامین امنیت در کشور شان می باشد؛کشته و زخمی ساختن آنان را از سوی مخالفان مسلح دولت‌ به شدت تقبیح و محکوم مینماید.
در عین حال این وزارت از نهاد های کشفی تقاضا مینماید تا در دستگیری مضنون تلاش همه جانبه به خرچ دهد.

همچنان این وزارت از علمای کرام دین که مسئولیت روشنگری اذهان عامه را در مطابقت به دین مبین
اسلام به عهده دارند، تقاضا می نماید تا درجهت تبلیغ و آگاهی دهی نقش زنان از دیدگاه اسلام و بیداری اذهان عامه در خطبه های نماز، تبلیغ بیشتر نمایند تا باشد جلو همچو خشونت ها علیه زنان گرفته شود.


رهبری وزارت امور زنان

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۶:۵۴
Background image

رهنمود زنان توسط زنان برای آمادگی اشتراک در جرگه مشورتی صلح

مقدمه:
زنان افغان در طی چهار دهه جنگ در کشور در عرصه اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بیشترین صدمه ها را متقبل شده و در سطح جامعه و خانواده قربانی های فراون و رنج بیشمار را تجربه کرده . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۶:۸
Background image

بورسیه تحصیلی در کشور ازبکستان

بورسیه تحصیلی در کشور ازبکستان

 

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۷:۴۳
Background image

اطلاعیه !

وزارت امور زنان ج.ا.ا در نظر دارد؛ تا نظریات زنان سرتاسر کشور را در مورد مذاکرات صلح میان دولت و گروه طالبان با خود داشته باشد. علاقمندان میتوانند، نظریات خود را از طریق صفحات اجتماعی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها