سومین نشست به منظور نهایی سازی یونیفورم زنان در نهاد های امنیتی و ورزشی تدویر یافت

mowa_af
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۷:۱۶
mowa

سومین نشست کمیته نهایی سازی یونیفورم زنان در نهاد امنیتی و ورزشی تحت ریاست بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل، معین پالیسی و استراتیژی وزارت امور داخله نماینده گان وزارت های؛ دفاع ملی، امنیت ملی، معارف، اطلاعات و فرهنگ و سایر نهاد ها در مقر این وزارت برگزار گردید.

در این نشست نخست بانو مصلح، اعضای اشتراک کننده را خوش آمدید گفته و بر اساس ارزیابی ها عدم تطبیق معیار ها در خصوص استخدام زنان در نهاد های امنیتی بخصوص صفوف پولیس را از جمله مشکلات جذب زنان دراین ارگان عنوان کرد.

متعاقباٌ حسنا جلیل، معین پالیسی و استراتیژی وزارت امور داخله صحبت کرده گفت:" در حال حاضر در زمینه یونیفورم پولیس بصورت کل نظم واحد وجود ندارد اما کار بر روی تعیین دو نوع یونیفورم برای قطعات پولیس و همچنان استراتیژی مشخص در خصوص ذهنیت سازی برای جذب زنان در صفوف نیرو های امنیتی جریان دارد".

در اخیر پس از تبادل نظر میان اعضای نشست مذکور، بر اساس گزارش تهیه شده از یونیفورم زنان در صفوف نیرو های امنیتی هویدا گردید؛ در حال حاضر هیچگونه شکایتی در زمینه یونیفورم زنان در صفوف نیرو های امنیتی وجود نداشته اما برای جذب زنان در صفوف متذکره نیاز به ذهنیت سازی اجتماعی در کشور میباشد.

قابل ذکر است که گزارش مذکور پس از توحید به شورای امنیت ملی کشور ارسال خواهد گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۴:۵۰
Background image

روز ملی بیرق مبارک

روز ملی بیرق مبارک

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۴:۱۳
Background image

برگزاری جلسه بورد نظارت و هماهنگی، به ریاست رئیس جمهور

جلسه بورد نظارت و هماهنگی که هدف آن حفاظت از ارزش های اساسی است، قبل از ظهر امروز به ریاست رئیس جمهور محمد اشرف غنی برگزار شد و اشتراک کنندگان بر تداوم کمک و همکاری های شان با افغانستان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۰:۵۶
Background image

تغییر و بهبود وضعیت زندگی زنان افغان، اساسی‌ترین هدف برنامه انکشاف اقتصاد روستایی

چهار شنبه – ۶ اسد ۱۴۰۰

کارگاه آموزشی توسط برنامه انکشاف اقتصاد روستایی در بخش حفاظت از محیط زیست و اجتماعی، رسیدگی به شکایات کارمندان و مستفیدین، آموزش چارچوب مدیریت محیط زیست در ریاست. . .

BACK TO NEWS