سرپرست وزارت امور زنان با کارمندان این وزارت دیدار نمود.

mowa_af
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۷:۳
mowa

13 اسد 1399

حسینه صافی سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان، در نشست که قبل از ظهر امروز با اشتراک معین پالیسی و مسلکی و تعداد از کارمندان این وزارت در تالار سینما زینب دایر گردیده بود، عید سعید اضحی را به اشتراک کننده گان تبریک گفته در ضمن برای خانواده های که عزیزان شان را در رویداد های المناک اخیراز دست دادند ابراز تسلیت وغم ‌شریکی نمودند.

سرپرست وزارت امور زنان با اشاره به سفر اخیر جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس ج.ا.ا به ولایت سمنگان و هدایات جناب شان پیرامون نقش زنان در پروسه صلح و روند تقرر خانم ها به پُست معاونیت ولایات اضافه نمودند: اکنون در مرحله ای تاریخی و مهم قرار داریم که ایجاب می نماید تا آماده گی ها برای مشاوره ملی سرتاسری آغاز گردد، به همین منظور با وزارت دولت در امور صلح، اتحادیه ها و شبکه های زنان که در ولایات و ولسوالی ها فعالیت دارند هماهنگی لازم صورت گیرد.

حسینه صافی، در اخیر روی خطرات ناشی از ویروس کرونا صحبت نموده به تمام منسوبین این وزارت هدایت داد تا برای جلوگیری از انتشار بیشتر آن توصیه های صحی را جداً در نظر داشته باشند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۴:۱۸
Background image

حسینه صافی: برای بهبود وضیعت و حمایت بیشتر زنان، نیاز به سیستم های قوی،حمایتی برای زنان از مرکز تا ولایات ،هماهنگی و انسجام زنان در سطوح مختلف در همه نهاد های دولتي و غیر دولتی است

حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان با اعضای شورای سراسری زنان افغان و اعضای شورای جوانان ملاقات نمود.

در دیدار دو طرف بر بیشتر شدن نقش زنان روستایی در شورای عالی زنان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۴:۶
Background image

پیام تبریکی به همه زنان افغان

(بسوی موثریت و کیفیت)

افغانستان کرسی عضویت کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل متحد را بدست آورد.

بنابر دادخواهی های نمایندگی خاص افغانستان در سازمان ملل، افغانستان برای اولین بار با کسب. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۱:۰
Background image

دیدار معین پالیسی و مسلکی با نماینده گان میکانیزم هماهنگی کشوری

سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان قبل از ظهر امروز عبدالوحید وفا جو هماهنگ کننده میکانیزم هماهنگی کشوری داکتر محمد قاسم شرفمل عضو کمیته نظارت و داکتر هلمند حساس مسوول. . .

BACK TO NEWS