زنان متضرر بیشتر از هر زمان دیگر در شرایط حاضر نیازمند کمک و همکاری اند.

mowa_af
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۲:۲۷
mowa

سه شنبه 19 اسد 1400

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان با مسوولین مراکز حمایوی زنان طی نشست مشترک در هماهنگی با ریاست امور حقوقی و حمایوی زنان پیرامون وضعیت مراکز حمایوی و زنان متضرر بحث و گفتگو نمود.

در این نشست که در مقر وزارت امور زنان انجام شد، معین امور توانمندی اقتصادی، مراکز حمایوی را برای زنان بی سرپناه و متضرر؛ پناه گاه و حامی آنان دز شرایط دشوار خواند. همچنان مسوولین مراکز حمایوی به تهیه برخی اماکن امن برای مدافعین حقوق بشر در روز های اخیر خبر داده و از مصوونیت و انتقال برخی متضررین خشونت ها به مرکز به دلیل جنگ در برخی ولایات اطمینان دادند. مسوولین مراکز حمایوی برخی از مشکلات منجمله؛ عدم پرداخت معاشات برخی کارمندان، تهیه مکان برای تعداد کثیری از زنان خود سرپرست و مدافعین حقوق بشر، عدم وجود محافظین در مراکز حمایوی و برخی مشکلات دیگر را با معین امور توانمندی اقتصادی شریک نموده و در زمینه حل آن خواستار همکاری این وزارت گردیدند. در اخیر نشست، خانم نذیره رحمان در خصوص حل مشکلات فوق الذکر متعهد گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS