زنان افغان توانمند و پرقدرت هستند و برای تبارز آن، نیازمند هماهنگی و همبستگی میباشند

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵ - ۳:۱۲
mowa

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان، این سخنان را پیش از چاشت امروز طی دیدارِ با میاگل وثیق، رئیس امور فرهنگی و اجتماعی اداره امور ابراز نمود.
این ملاقات که در مَقر وزارت امور زنان تدویر گردیده بود، در نخست آقای وثیق تقرر بانو صافی، را در سمت وزارت امور زنان کشور مبارکباد گفته، اظهار داشتند؛ وجود بانو صافی در این پُست تغییرات مثبت و چشمگیری را در تمامی عرصه ها برای زنان در پی خواهد داشت.
متعاقباً سرپرست وزارت امور زنان کشور، از تلاش ها برای منسجم و هماهنگ سازی فعالیت ها در سطوح مختلف سخن رانده اظهار داشت؛ زنان شجاع و با ظرفیت همواره از تمامی زنان حمایت کرده اند و این باورمندی وجود دارد که این حمایت ها همیش ادامه خواهد داشت.
در اخیر دیدار یاد شده رئیس امور فرهنگی و اجتماعی اداره امور، تعهد سپرد؛ پس از این در تمامی جهت ها و موارد طرح ها، پیشنهادات و سایر موارد که به اداره مذکور مواصلت میورزد به اسرع وقت با مقام ریاست جمهوری شریک ساخته شده و هیچگونه تعللی در خصوص انجام کار ها بوجود نخواهد آمد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۵۷
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان ذکیه عادلی، معین امور اجتماعی وزارت عدلیه را در دفتر کار شان ملاقات نمودند

در این دیدار ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی های هرچه بیشتر وزارت عدلیه با وزارت امور زنان در خصوص مسایل حقوقی و در زمینه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۴۸
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان بانو زینب موحد، مشاور وزارت معارف در امور اصلاح نصاب تعلیمات اسلامی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این ملاقات ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی هرچی بهتر برنامه های وزارت امور زنان با عالمان دین طبقه اناث بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۱:۸
Background image

سپوژمی وردک: به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان درکشور نیاز به تحقیق سرتاسری است.

21 اسد 1399

نشست هماهنگی پیرامون راه اندازی تحقیق به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان ادارات. . .

BACK TO NEWS