دیدار وزیر امورزنان کشور از نیروهای امنیتی وزارت

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۷:۲۷
mowa

جلالتمآب محترم الحاج دلبر نظری وزیر امور زنان ج.ا.ا به مناسبت صدمین سالروز استرداد استقلال کشور با جلالتمآب محمد اشرف غنی ریس جمهور کشور، جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله ریس اجراییه کشور، اراکین بلند پایه دولتی به شمول وزرا کابینه ، افسران بلند رتبه و مشاورین ودو دختر شاه امان الله خان غازی در صدمین سالروز استرداد استقلال کشور در وزارت دفاع اشتراک نموده و به پای منار شهدای آزادی اکلیل گل گذاشته و به روح تمام شهدای افغانستان اتحاف دعا نمودند و به امید یک کشور صلح آمیز و مترقی به  بارگاه خداوند متعال دعا نموده.

 متعاقبا" جلالتمآب محترم الحاج دلبر نظری از فرمانده و سربازان امنیتی وزارت امور زنان که در تامین امنیت و آرامش کارمندان این وزارت شب و روز تلاش میورزند؛ ملاقات نمودم و صدمین سالروز استرداد استقلال کشور را برای‌ این سربازان و فرزندان قهرمان کشور  تبریک و تهنیت عرض نموده وزیر امور زنان کشور  همچنان  به منظور داشتن یک افغانستان صلح آمیز و مترقی از بارگاه خداوند متعال استدعا کرده وبرای پاسداری از وطن این سربازان و شیر مردان کشور را تشویق  بیشتر کردند .

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷
Background image

وزیر امور زنان با رئیس و اعضای سازمان اجتماعی جوان محور دیدار کرد

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور رئیس و اعضای سازمان اجتماعی جوان محور را به حضور پذیرفته و در دفتر کار اش ملاقات نمود.

وزیر زنان کشور نخست اعضای سازمان مذکور را به دفتر کاری اش. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۶:۳۲
Background image

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت امور زنان تدویر یافت

جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست جلالتمآب دلبری نظری، وزیر امور زنان با اشتراک معین مالی و اداری، روسای مرکزی و مشاورین در تالار کنفرانس های این وزارت برگزار شد.

در این  جلسه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۸:۶
Background image

نشست پیرامون ارائه گزارش چالش ها فرا راه اشتراک زنان در انتخابات تدویر یافت

بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان خانم وکتوریا پیروتی، کارشناس ارشد  اتحادیه اروپا در بخش حمایت از انتخابات را در دفتر کار اش ملاقات نمود.

 این نشست که به سلسله دیدار. . .

BACK TO NEWS