دیدار وزیر امورزنان با ریئس پروژه (پرموت) مشارکت

mowa_af
یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۸:۲۳
mowa

جلالتمآب الحاج دلبر نظری، وزیر امور زنان، امروز مورخ 19 عقرب سال روان خانم آندریا کمونیس رئیس پروژه پروموت ( مشارکت ) را در دفتر کار شان ملاقات نمود.

در این دیدار دو طرف روی مسایل مختلف منجمله آغاز کمپاین 16 روزه محو خشونت علیه زنان و اشتراک زنان در پروسه مذاکرات صلح بحث و گفتگو کردند.

همچنان در این دیدار بانو دلبر نظری، از آماده گی ها جهت بزرگداشت از روز جهانی محو خشونت علیه زنان در افغانستان با همکاری نهاد های مختلف حکومتی و غیر حکومتی به خانم آندریا معلومات داد بعدآ روی موضوع متذکره خانم آندریا طی سخنانی از همکاری ها در سطوح مختلف به وزارت امور زنان وعده و تعهد سپرد و همچنان از بانو دلبر نظری، وزیر امور زنان، دعوت بعمل آورد تا در روز جهانی بزرگداشت از محو خشونت علیه زنان در سفارت امریکا در افغانستان اشتراک و سخنرانی نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۴:۲۰
Background image

قرار است؛طرح قانون خانواده نهایی گردد

نشست مشورتی به منظور غنامندی، بازنگری و توحید نظریات پیرامون طرح قانون خانواده تحت ریاست سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان وزارت عدلیه، جامعه مدنی،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۴:۱۵
Background image

بررسی و تحلیل قضایای خشونت علیه زنان در کشور ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

حسینه صافی نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان در جلسه رهبری مورخ ۲۱ سرطان گفت: (( یک بررسی و تحلیل ازقضایای خشونت علیه زنان در سراسر کشور صورت گیرد.))

به این اساس جلسه هماهنگی معینان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۴:۴
Background image

پُست معاونیت ولایت یک گام تاریخی برای جایگاه زنان در حکومتداری محلی

این مطلب را حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان در جلسه هیأت رهبری که با اشتراک، نبیله مصلح، معین مالی و اداری، سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی، مشاورین، روسا و آمرین در. . .

BACK TO NEWS