دیدار معین پالیسی و مسلکی با معاون تخنیکی پروژه زنان در حکومت.

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۷:۳
mowa

الحاج بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان به روز سه شنبه مورخ 24 جدی سال روان آقای ایمل حکیم ، معاون تخنیکی و سرپرست پروژه زنان در حکومت و هیئت معیتی شان را به حضور پذیرفته در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار بانو وردک، ضمن قدردانی از فعالیت های پروژه زنان در حکومت افرود:" در پلان اول کاری ملی برای زنان افغانستان ( نپوا) بیشتر روی توانمند سازی زنان در عرصه زراعت توجه صورت گرفته بود بدین لحاظ این بهتر خواهد بود که ، فعالیت های زنان بر علاوه تولیدات در بخش زراعت ، بخش های تولید و پروسس لبنیات و صنعت خانگی  در پلان نپوا دوم نیز در نظر گرفته شود و در این عرصه وزارت امور زنان همکاری های سه جانبه میان جرمنی ، اندونزیا و افغانستان را نیز  جلب کرده است".

در این دیدار آقای ایمل حکیم سرپرست پروژه زنان در حکومت از دستآوردهای وزارت امور زنان یاد آوری نموده افزود:"ما ساختاری پلان نپوا دوم را در هماهنگی با وزارت امورزنان  کار خواهیم نمود، اقدامات را جهت ارزیابی پلان کاری ملی ده ساله نپوا اول روی دست گرفته ایم تا نتیجه این ارزیابی زمینه ایجاد نپوا دوم را که از طرف پروژه زنان در حکومت ترتیب گردیده بود که برای  مشوره با وزارت امور زنان در میان گذاشته شد.

قابل ذکر است که در حاشیه این نشست مسوولان "پروژه زنان در حکومت" بعداز بررسی و مشوره های لازم با نهاد های همکار جهت غنامند سازی این پلان ، اظهار داشتند که نپوا دوم در آستانه تکمیل شدن است و عنقریب به تاریخ هشتم مارچ روز جهانی زن بعداز منظوری توسط ریئس جمهور طی نشستی افتتاح و بعداً عملی گردد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۶:۷
Background image

معین پالیسی و مسلکی نماینده گان سفارت اندونزیا را ملاقات نمود

محترمه سپوژمی وردک، معین پالیسی ومسلکی وزارت امور زنان آقای محمد اقبال نماینده بخش فرهنگی و اجتماعی سفارت اندونیزیا را همراه با هیئت معیتی شان در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۷:۱۵
Background image

آمر انکشاف اداره و آموزش وزارت امور  زنان معرفی شد

محمد ابراهیم سلطانی با حضور داشت بانو نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان ، رئیس منابع بشری و شماری از کارمندان این وزارت بحیث آمر انکشاف اداره این وزارت معرفی  گردید .

آقای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۶:۴۷
Background image

شماری از زنان نخبه کشور خواهان گسترش فعالیت های وزارت امور زنان اند

نشست زنان نخبه کشور پیرامون حمایت سیاسی از وزارت امور زنان با اشتراک جلالتمآب دلبر نظری وزیر امور زنان ، روسای مرکزی و شماری از زنان نخبه ادارات و فعالان مدنی حقوق زن در تالار کنفرانس. . .

BACK TO NEWS