دیدار معین پالیسی و مسلکی با اعضا و هیئت مدیره شبکه ملی زنان افغانستان

mowa_af
دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۰:۳۹
mowa

سپوژمی وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با حسینا مجیدی، صفیه سجادی، و انور صدیق اعضای هیئت مدیره شبکه ملی زنان افغانستان در دفتر کار اش دیدار نمود.
5 عقرب 1399
در این دیدار حسینا مجیدی، یکتن از اعضای هیئت مدیره پیرامون بخش ها و اهداف شبکه ملی زنان افغانستان معلومات ارائه نمود که بر اساس معلومات ارائه شده شبکه مذکور در بخش های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و رشد استعداد های سیاسی و همچنان ایجاد بازار کار برای زنان و دختران کار و فعالیت می نماید. همچنان اعضای هیئت مدیره شبکه مذکور با مطرح سازی اهداف و پلان های خویش در خصوص ارتقای زنان و دختران در سطوح مختلف پیشنهادات خویش را مطرح نموده و در زمینه عملی سازی شماری از طرح ها پلان ها خواستار همکاری وزارت امور زنان گردیدند.
سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان فعالیت های شبکه مذکور را تمجید نموده و وعده سپرد تا در زمینه عملی سازی برنامه ها و اهداف این شبکه را همکاری خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۴:۱۶
Background image

دومین نشست مشورتی جهت دریافت راه حل به مشکلات قاضیان زن در ولایات تدویر یافت

دومین نشست مشورتی به منظور چگونگی فراهم سازی زمینه کار قضات زن در ولایات با اشتراک حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان، معینان این وزارت ، نماینده گان زن از نهاد های عدلی و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۰:۲۷
Background image

کار موثر و با کیفیت برای زنان از اهداف عمده وزارت امور زنان است

10 قوس 1399- کابل
نذیره رحمان معین توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان، نزمن بهار متخصص جندر و حقوق بشر و سراج الدین جویا مسوول بخش جندر کمیته سویدن را در دفتر کار اش ملاقات نمود.
در این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۶:۲۴
Background image

تلاش برای توانمند سازی اقتصادی زنان از طریق توسعه صنعت قالین.

9 قوس 1399-کابل
نذیره رحمان معین توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان امروز با محترم حاجی حفیظ الله رحمانقل نماینده شرکت رحمانقل در دفتر کار اش ملاقات نمود.
در این دیدار معین توانمندی. . .

BACK TO NEWS