دیدار از مرکز پروسس و بسته بندی محصولات زراعتی در بادام باغ کابل

mowa_af
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۶:۴۳
mowa

الحاج بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان امروز مورخ 12 جدی سال روان از مرکز پروسس و بسته بندی محصولات زراعتی در بادام باغ کابل دیدن نمود.

 این مرکز از سوی موسسه UNDP به ارزش 1170.00 دالر امریکایی برای خانم ها ساخته شده است که مجهز با ماشین آلات شستشوی بوتل ها و تعقیم آن، تهیه کیچپ بادنجان رومی و بسته بندی پاکت های کوچک، نریز جهت نگهداری محصولات، ماشین خشک کننده، لیبل بندی، کیپ کننده، ماشین برای تولید سمارق و موتر های زراعتی جهت حمل و نقل محصولات وهمچنان در این مرکز به تعداد 3 باب سبز خانه جهت کشت و حاصل برداری سبزیجات نیز ساخته شده است که تا کنون به فعالیت آغاز ننموده است و قرار است تا در آینده به سکتور خصوصی که در بخش خانم ها فعالیت داشته باشد به بهره برداری سپرده شود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۷:۳
Background image

دیدار معین پالیسی و مسلکی با معاون تخنیکی پروژه زنان در حکومت.

الحاج بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان به روز سه شنبه مورخ 24 جدی سال روان آقای ایمل حکیم ، معاون تخنیکی و سرپرست پروژه زنان در حکومت و هیئت معیتی شان را به حضور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۶:۳۷
Background image

پیام تسلیت

پیام تسلیت

انالله و انالیه راجعون؛

معینان، روسا، مشاورین و کارمندان وزارت امور زنان مراتب تسلیت و تأثر عمیق خویش را به نسبت وفات محترم انجنیر عبدالغفار نظری؛ که جنازه مرحوم قبلاً در. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۹:۲۲
Background image

جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان برگزار گردید

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست دلبر نظری، وزیر امور زنان با اشتراک معینان و روسای مرکزی و مشاورین در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

در این جلسه نخست بانو نظری. . .

BACK TO NEWS