دیدار از مرکز پروسس و بسته بندی محصولات زراعتی در بادام باغ کابل

mowa_af
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۶:۴۳
mowa

الحاج بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان امروز مورخ 12 جدی سال روان از مرکز پروسس و بسته بندی محصولات زراعتی در بادام باغ کابل دیدن نمود.

 این مرکز از سوی موسسه UNDP به ارزش 1170.00 دالر امریکایی برای خانم ها ساخته شده است که مجهز با ماشین آلات شستشوی بوتل ها و تعقیم آن، تهیه کیچپ بادنجان رومی و بسته بندی پاکت های کوچک، نریز جهت نگهداری محصولات، ماشین خشک کننده، لیبل بندی، کیپ کننده، ماشین برای تولید سمارق و موتر های زراعتی جهت حمل و نقل محصولات وهمچنان در این مرکز به تعداد 3 باب سبز خانه جهت کشت و حاصل برداری سبزیجات نیز ساخته شده است که تا کنون به فعالیت آغاز ننموده است و قرار است تا در آینده به سکتور خصوصی که در بخش خانم ها فعالیت داشته باشد به بهره برداری سپرده شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۶:۵۴
Background image

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تدویر یافت

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تحت ریاست جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان، نماینده گان ادارات دولتی، روسا و اعضای این کمیسیون در تالار سینما زینب وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۹:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت امور زنان در پیوند به محکومیت رویدادهای تروریستی در شفاخانه صدبستر جاده شهید مزاری - کابل و ولایت ننگرهار

24 ثور 1399 کابل: 

با تاسف که تروریستان خون‌آشام و دشمنان قسم‌خورده مردم افغانستان به ادامه جنایات شان، در جریان ماه مبارک رمضان در حادثه دیروز تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

BACK TO NEWS