دیدارو گفتگو پیرامون برگزاری کنفرانسی ملی تحت نام نگاه نو به شهر

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۶:۱۰
mowa

الحاج خانم سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان به تاریخ 11 جدی سال روان آقای نجیب الله نجیب مشاور برنامه JUSSP یو ان هبیتات را به حضور پذیرفته و در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار آقای نجیب، به معین پالیسی و مسلکی در زمینه برگزاری یک کنفرانس از سوی شاروالی کابل به اشتراک زنان افغانستان تحت عنوان (نگاه نو به شهر) که هدف آن مشارکت مساوی زنان در توسعه شهری میباشد معلومات ارائه نمود و در چگونگی برگزاری بخش های تخنیکی این کنفرانس خواستار همکاری و هدایت گردید که در زمینه بانو سپوژمی وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان مشوره ها و پیشنهادات  مفید و سودمندی را در زمینه ارائه نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۷:۳
Background image

دیدار معین پالیسی و مسلکی با معاون تخنیکی پروژه زنان در حکومت.

الحاج بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان به روز سه شنبه مورخ 24 جدی سال روان آقای ایمل حکیم ، معاون تخنیکی و سرپرست پروژه زنان در حکومت و هیئت معیتی شان را به حضور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۶:۳۷
Background image

پیام تسلیت

پیام تسلیت

انالله و انالیه راجعون؛

معینان، روسا، مشاورین و کارمندان وزارت امور زنان مراتب تسلیت و تأثر عمیق خویش را به نسبت وفات محترم انجنیر عبدالغفار نظری؛ که جنازه مرحوم قبلاً در. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۹:۲۲
Background image

جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان برگزار گردید

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست دلبر نظری، وزیر امور زنان با اشتراک معینان و روسای مرکزی و مشاورین در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

در این جلسه نخست بانو نظری. . .

BACK TO NEWS