دیدارو گفتگو پیرامون برگزاری کنفرانسی ملی تحت نام نگاه نو به شهر

mowa_af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۶:۱۰
mowa

الحاج خانم سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان به تاریخ 11 جدی سال روان آقای نجیب الله نجیب مشاور برنامه JUSSP یو ان هبیتات را به حضور پذیرفته و در دفتر کار اش ملاقات نمود.

در این دیدار آقای نجیب، به معین پالیسی و مسلکی در زمینه برگزاری یک کنفرانس از سوی شاروالی کابل به اشتراک زنان افغانستان تحت عنوان (نگاه نو به شهر) که هدف آن مشارکت مساوی زنان در توسعه شهری میباشد معلومات ارائه نمود و در چگونگی برگزاری بخش های تخنیکی این کنفرانس خواستار همکاری و هدایت گردید که در زمینه بانو سپوژمی وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان مشوره ها و پیشنهادات  مفید و سودمندی را در زمینه ارائه نمود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۶:۵۴
Background image

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تدویر یافت

نشست فوق العاده کمیسیون عالی منع خشونت تحت ریاست جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان، نماینده گان ادارات دولتی، روسا و اعضای این کمیسیون در تالار سینما زینب وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۹:۳
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت امور زنان در پیوند به محکومیت رویدادهای تروریستی در شفاخانه صدبستر جاده شهید مزاری - کابل و ولایت ننگرهار

24 ثور 1399 کابل: 

با تاسف که تروریستان خون‌آشام و دشمنان قسم‌خورده مردم افغانستان به ادامه جنایات شان، در جریان ماه مبارک رمضان در حادثه دیروز تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

BACK TO NEWS