دومین  نشست هماهنگی وزارت امور زنان با نهاد های ذیربط در خصوص تجلیل از28 اسد روز استقلال کشور  تدویر یافت

mowa_af
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۰:۴۹
mowa

8/5/1399
دومین نشست نظرخواهی تحت ریاست بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان پیرامون تجلیل از 101 مین سالروز استقلال کشور تحت شعار"استحکام استقلال کشور در آزادی زنان، نهفته است " با حضور شماری از نماینده گان وزارت خانه ها و  روسای مرکزی وزارت امور زنان در مقر این وزارت تدویر یافت.

در آغاز این نشست بانو نبیله مصلح، ضمن خوش آمدید طی سخنان گفت:"زنان همواره دوشا دوش مردان عملاً در  میدان های جنگ بخاطر دفاع از وطن  قربانی می دهند که فعالیت های آنان انعکاس داده شده و در ضمن زنان که در بخش های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، و امنیتی که کار و فعالیت می نمایند؛ شناسایی شده و در تجلیل از این روز  مورد تقدیر قرار  گیرند.

در اخیر این نشست شماری از اشتراک کننده گان نهاد های ذیربط در مورد موضوع صحبت نموده و نظریات شان را در مورد تجلیل از این روز ارائه نمودند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۵۷
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان ذکیه عادلی، معین امور اجتماعی وزارت عدلیه را در دفتر کار شان ملاقات نمودند

در این دیدار ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی های هرچه بیشتر وزارت عدلیه با وزارت امور زنان در خصوص مسایل حقوقی و در زمینه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۴۸
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان بانو زینب موحد، مشاور وزارت معارف در امور اصلاح نصاب تعلیمات اسلامی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این ملاقات ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی هرچی بهتر برنامه های وزارت امور زنان با عالمان دین طبقه اناث بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۱:۸
Background image

سپوژمی وردک: به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان درکشور نیاز به تحقیق سرتاسری است.

21 اسد 1399

نشست هماهنگی پیرامون راه اندازی تحقیق به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان ادارات. . .

BACK TO NEWS