حسینه صافی: نهاد های دولتی و غیر دولتی در کل یک هدف که همانا خدمت به مردم میباشد را دنبال مینمایند.

mowa_af
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳ - ۳:۳۰
mowa

حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان قبل از ظهر امروز با همکاران موسسه ارتقای ظرفیت و تعلیمی افغانستان، پیرامون پروژه خط رایگان 6464 در دفتر کار اش ملاقات نمودند.

در این دیدار سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان، جهت هماهنگی و انسجام هرچه بهتر امور در خصوص خدمت رسانی به زنان در مورد پروژه 6464- خط تلیفونی رایگان مشوره های حقوقی، طالب معلومات گردید، که در زمینه مسوول منابع بشری موسسه مذکور از چگونگی فعالیت های پروژه نام برده معلومات ارائه نمود.

بعداً حسینه صافی،یکی از اهداف عمده وزارت امور زنان را وصل خانواده ها، ایجاد روابط حسنه میان زنان و مردان و اعضای خانواده ها عنوان کرده، علاه نمود: برای برآورده شدن این امر تمامی فعالیت ها باید بصورت هماهنگ و منسجم انجام گردد.

در اخیر فیصله بعمل آمد تا تمامی معلومات در مورد پروژه فوق با مقام وزارت شریک گردد تا در آینده در هماهنگی با نهاد های ذیدخل در زمینه به یک نتیجه مطلوب و موثر نایل آیند.

قابل ذکر که در حال حاضر خط تلیفونی رایگان 6464 ازفعالیت بازمانده و تلاش ها برای فعال سازی خط تلیفونی 6767 به عوض آن جریان دارد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۵۷
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان ذکیه عادلی، معین امور اجتماعی وزارت عدلیه را در دفتر کار شان ملاقات نمودند

در این دیدار ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی های هرچه بیشتر وزارت عدلیه با وزارت امور زنان در خصوص مسایل حقوقی و در زمینه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۴۸
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان بانو زینب موحد، مشاور وزارت معارف در امور اصلاح نصاب تعلیمات اسلامی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این ملاقات ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی هرچی بهتر برنامه های وزارت امور زنان با عالمان دین طبقه اناث بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۱:۸
Background image

سپوژمی وردک: به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان درکشور نیاز به تحقیق سرتاسری است.

21 اسد 1399

نشست هماهنگی پیرامون راه اندازی تحقیق به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان ادارات. . .

BACK TO NEWS