حسینه صافی: برای بهبود وضیعت و حمایت بیشتر زنان، نیاز به سیستم های قوی،حمایتی برای زنان از مرکز تا ولایات ،هماهنگی و انسجام زنان در سطوح مختلف در همه نهاد های دولتي و غیر دولتی است

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۴:۱۸
mowa

حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان با اعضای شورای سراسری زنان افغان و اعضای شورای جوانان ملاقات نمود.

در دیدار دو طرف بر بیشتر شدن نقش زنان روستایی در شورای عالی زنان،چگونگی ارائه خدمات به این زنان،بیشتر شدن نقش جوانان در حکومت داری، بحث و تبادل نظر کردند.

شماری از اعضای این شورا ضمن تاکید بر بیشتر شدن نقش شان در این شورا بر حضور بیشتر زنان در نهاد ها تاکید کردند.

در این نشست شماری از نمایندگان جوانان با ابراز اینکه جوانان در حفظ نظام و جمهوریت تلاش نموده اند تاکید ورزیدند تا نباید نقش آنان در حکومت داری از طرف رهبری به فراموشی گرفته شود.

در این نشست حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان معلومات در مورد معاونین ولایات،شورای عالی زنان،و مکانیزم های وزارت پیرامون رسیدگی به زنان در قریه ها و ولسوالی ها دادند.

و هپچنان با تاکید بر هماهنگی و اتحاد زنان طی سخنانِ گفت " خوش بختانه به اساس دادخواهی وزارت امور زنان و تصمیم رهبری حکومت در ۳۴ ولایت کشور یک زن به حیث معاونین والیان تعین خواهد گردید و زنانیکه خواهان ایفای وظیفه در سمت های مذکور اند اسناد تحصیلی و معلومات دقیق خویش را به وزارت امور زنان بسپارند تا این وزارت بعد از معیار سنجی در هماهنگی با رهبری حکومت در خصوص تقرر ِآنان تصمیم اتخاذ نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۰:۳۹
Background image

دیدار معین پالیسی و مسلکی با اعضا و هیئت مدیره شبکه ملی زنان افغانستان

سپوژمی وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با حسینا مجیدی، صفیه سجادی، و انور صدیق اعضای هیئت مدیره شبکه ملی زنان افغانستان در دفتر کار اش دیدار نمود.
5 عقرب 1399
در این دیدار. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۷:۳۷
Background image

کارگاه آموزشی مدیران پیگیری قضایایی حقوقی ریاست های امور زنان ولایات تدویر یافت

کارگاه آموزشی مدیران پیگیری قضایایی حقوقی ریاست های امور زنان ولایات با اشتراک سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان در مقر این وزارت تدویر یافت.
4/8/1399
در این کارگاه که با. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۸:۴۳
Background image

معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با مسوول ارشد زنان و جوانان فیفا دیدار کرد.

سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با مریم آروین بارکزی، مسوول ارشد زنان و جوانان فیفا دیدار نمود.
اول عقرب 1399
در این دیدار بانو مریم بارکزی مسوول ارشد زنان و جوانان. . .

BACK TO NEWS