حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان قبل از ظهر امروز با جوانان ولایت کندهار در مقر این وزارت ملاقات نمود.

mowa_af
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۴:۱۴
mowa

1399/5/7
در این دیدار ضمن تبریکی حسینه صافی، به عنوان سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان پس از بحث های همه جانبه پیرامون موضوعات گوناگون جوانان ولایت کندهار؛ از مقام وزارت امور زنان خواستار توجه و همکاری در زمینه ایجاد خانه های امن در ولایت کندهار، مساعد ساختن زمینه کار و تجارت، راه اندازی برنامه های آگاهی عامه در مساجد توسط عالمان دین در قسمت احقاق حقوق زنان بخصوص دادن حق میراث به آنان، توجه به تعلیم و تربیه دختران و در عین حال ساخت پروسیجر مشخص برای تعلیم دهی به زنان بی سواد، جلوگیری از حیف و میل شدن پول های کمکی به مکاتب دختران و توجه در قسمت انتخاب یک زن بحیث معاون والی کندهار گردیدند.
حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان پس از استماع به خواست ها و نظریات جوانان ولایت کندهار؛ در قسمت تحقق و عملی نمودن برنامه ها در ولایات بخصوص ولایت کندهار برای توانمند سازی زنان تعهد کرده و حمایت های همه جانبه خویش را از آنان اعلام نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۵۷
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان ذکیه عادلی، معین امور اجتماعی وزارت عدلیه را در دفتر کار شان ملاقات نمودند

در این دیدار ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی های هرچه بیشتر وزارت عدلیه با وزارت امور زنان در خصوص مسایل حقوقی و در زمینه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۴:۴۸
Background image

بانو حسینه صافی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت امور زنان بانو زینب موحد، مشاور وزارت معارف در امور اصلاح نصاب تعلیمات اسلامی را در دفتر کار شان ملاقات نمودند.

در این ملاقات ضمن تبریکی تقرر حسینه صافی، به عنوان نامزد وزیر و سرپرست وزارت امور زنان دو طرف پیرامون هماهنگی هرچی بهتر برنامه های وزارت امور زنان با عالمان دین طبقه اناث بحث و تبادل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۱:۸
Background image

سپوژمی وردک: به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان درکشور نیاز به تحقیق سرتاسری است.

21 اسد 1399

نشست هماهنگی پیرامون راه اندازی تحقیق به منظور دریافت علل خشونت ها علیه زنان تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک نماینده گان ادارات. . .

BACK TO NEWS