جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان برگزار گردید

mowa_af
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۹:۲۲
mowa

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست دلبر نظری، وزیر امور زنان با اشتراک معینان و روسای مرکزی و مشاورین در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

در این جلسه نخست بانو نظری، اعضای اشتراک کننده این جلسه را خوش آمدید گفته و در مورد اشتراک معینان وزارتخانه ها در جلسه CSW طرح های مشاور امور فرهنگی و سفر رئیس ولایتی با تقبل دشواری ها به ولایت غور به بحث گرفته شد.

همچنان پیرامون موضوعات خشونت ها علیه زنان تحقیق روی قطع نامه 1325، دفاع از بودجه انکشافی و مالی  وزارت امور زنان، تهیه طرز العمل برای اشخاص مراجعه کننده به وزارت اعم از شهروندان ملکی و وکلای پارلمان، مکتوب نویسی برنامه مشترک آمریت آی تی و ریاست منابع بشری برای سال 1399، دفاع از حقوق تقاعد خانم ها پس از باز نشستگی و فوت آنان و دادخواهی برای بدست آوردن حقوق تقاعد آنان پس از مرگ آنان، رخصتی های ولادی بانوان که در زمینه تطبیق آن هدایت رئیس جمهور میباشد، ایجاد صندوق شکایات،به راه اندازی برنامه های آگاهی دهی و آموزشی دوام دار برای کارمندان وزارت، اهدای تقدیر نامه به پولیس وزارت از طرف رهبری وزارت امور زنان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

و همچنان فیصله بعمل تا کمیته ای در رابطه به تدویر کنفرانس تحت عنوان محو خشونت های حاد خانوادگی و محیطی ساحات نا امن تعیین گردد.

در این نشست همچنان از طرف رئیس نظارت او ارزیابی پیرامون سفر آنان به کشور ویتنام طی پرزنتیشنی از دستاورد ها معلومات ارائه گردید .

در حاشیه این نشست روی پلان استراتیژیک  نیز بحث صورت گرفت و فیصله گردید تا پلان یاد شده مورد برسی وارزیابی قرار گیرد و مسوولیت این ارزیابی به عهده ریاست های نظارت و ارزیابی و ریاست توانمند سازی سپرده شد تا از چگونگی عملی شدن پلان مذکور گزارش دهند.

قابل ذکر است که در جلسه مذکور فیصله بعمل آمد تا در اثر پیشنهاد مقام وزارت امور زنان به مقام ریاست جمهوری از مشاور فرهنگی، روسای اطلاعات و ارتباط عامه، نظارت و ارزیابی، ارتباط ولایات و آمر آیتی بخاطر فعالیت های مستمر و صادقانه ی شان تقدیر بعمل آید همچنان پیشنهاد گردید  تا از خانم گلرخ بدخشی بخاطر ثبت دارایی های مقامات وزارت طی جلسه بعدی تقدیر بعمل آید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۴:۲۴
Background image

هفتمین نشست کمیته انسجام و هماهنگی پیرامون جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز حمایوی تدویر یافت

هفتمین جلسه کمیته انسجام و هماهنگی تحت ریاست بانو سپوژمی وردک، معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان با اشتراک بانو نازیه فیضی، رئیس مراکز حمایوی و نماینده گان این مراکز در تالار سینما. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۴ - ۵:۲۶
Background image

سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تدویر یافت

سومین جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست الحاج دلبرنظری، وزیر امور زنان کشور با اشتراک معینان و شماری از روسای مرکزی این وزارت در تالار سینما زینب دایر گردید.

وزیر امور زنان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۴:۴۶
Background image

وزارت امور زنان برای مقابله با ویروس کرونا تدابیر وقایوی را اتخاذ نمود

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور طی نشست اضطراری با حضور داشت معینان به  روسای مرکزی وزارت امور زنان  هدایت داد تا تدابیر وقایوی را به منظور جلوگیری از انتشار از شیوع ویروس کرونا. . .

BACK TO NEWS