تلاش در ارتقا و انکشاف زنان در سطوح مختلف از اهداف اساسی وزارت امور زنان است

mowa_af
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۹ - ۴:۵۳
mowa

نذیره رحمان معین امورتوانمندی اقتصادی وزارت امور زنان با نماینده دفتر سازمان‌ توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO ) دیدار و روی همکاری های سازمان مذکور در عرصه آموزش دهی برای زنان در بخش نرم افزار و در عین حال آموزش دهی دختران در مراکز اقتصادی و اجتماعی بخصوص در ولایت هرات؛ گفتگو کرد.

همچنان نماینده دفتر UNIDO خواستار همکاری با وزارت امور زنان در بخش های فوق الذکر گردید تا بدان وسیله خدمتی برای زنان کشور صورت گیرد.
علاوه بر موضوعات فوق ، معین امور توانمندی اقتصادی پیرامون برنامه های انکشاف اقتصاد روستایی WEE-RDP و WEE-NPP صحبت کرده و نقش برنامه های مذکور را در امر توانمند سازی زنان موثر عنوان کرد.

در اخیر قرار بر آن شد تا دو طرف پس از امضای تفاهمنامه ، همکاری ها را به گونه ی رسمی آغاز نموده و آن را وسعت بخشند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS