تصحیح کننده متون (ویراستار)

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۲ - ۵:۴۱
mowa

Publish Date

Closing Date

وزارت امور زنان در نظر دارد تا به منظور تحقق اهداف عالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان، جهت اصلاح اداره کارا و سالم به تعداد سه بست رتبه چهارم ریاست های مرکزی را از تاریخ 12/7/1399 الی 22/7/1399 برای مدت ده روز کاری در ویب سایت های: وزارت امور زنان، کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی و www.jobs.af به اعلان گذارد.

از تمامی کاندیدان واجد شرایط خصوصاً طبقه اناث تقاضا می گردد تا به جهت حضور پُر رنگ شان در اداره خدمات ملکی در پروسه رقابتی این وزارت اشتراک نمایند.

نوت: از تمام کاندیدان محترم تقاضا می گردد تا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس(کرونا) و تطبیق موارد بهداشتی و هدایات وزارت محترم صحت عامه جمهورس اسلامی افغانستان تا حدالامکان فورم های درخواستی و اسناد تجارب کاری  تحصیلی خویش را از طریق آنلاین به ایمیل آدرس های ذیل ارسال نمایند:

Mowa.r.hrd@gmail.com  - csc.mowa@iarcsc.gov.af

طریقه کاندید شدن در بستهای وزارت امورزنان:

1-    جهت بدست آوردن فورم مخصوص کاریابی امتحان بستهای مربوط به وزارت امورزنان به ویب سایت این وزارت (www.mowa.gov.af) و یا هم به آمریت استخدام ریاست منابع بشری وزارت امورزنان واقع (شهر نو جوار شفاخانه ایمر جنسی) از ساعت 9:00 صبح الی 3:00 بعد از ظهر مراجعه نمایند.

2-    فورم مخصوص درخواستی را دقیقاً خانه پوری و تمام اسناد ضروری (تجارب کاری و تحصیلی) خویش را ضم آن نموده وبه ایمیل آدرس های ذیل ارسال نماید.

3-    هیچ نوع درخواستی بدون خانه پوری فورم مخصوص قابل پذیریش نمی باشد.

4-    متقاضیان که سابقه کاری در ادارات دولتی دارند مکلف به ارایه خلص سوانح معتبرو جدید از ریاست منابع بشری اداره مربوط که بیشتر از شش ماه سپری نشده باشد، اند.

5-    کاندیدان محترم که سابقه کاری منحیث کارکن قراردادی در ادارات دولتی، موسسات و سازمان های بین المللی (چند جانبه، دوجانبه و سازمانهای غیر انتفاعی بین المللی) و موسسات غیر دولتی داخلی و شرکت های خصوصی داخلی و خارجی دارند مکلف به ارائه تصدیق دوره کاری ، کاپی قرارداد و تصدیق از ثبت و راجستر مرجع کاری و آنرا ضم فورم درخواستی نمایند.متقاضی که دارای تجارب کاری خارج از کشور میباشند مکلف اند تا تجربه کاری شانرا از طرف نمایندگی سیاسی جمهوری ا.ا (سفارت یا کنسولگری) تاید شده باشد.

6-    هرگاه کمیته استخدام در مورد اسناد تحصیلی و تجربه کاری متقاضی شک داشته باشد میتواند اسناد تحصیلی و یا تجربه کاری ذکور را طبق سند تقنینی مربوط غرض ارزیابی به مراجع مربوطه محول نموده و پروسه بعدی الی معلومات لازم به تعویق اندازد.

7-    اسناد تحصیلی که طی سال‌های 1371 الی 1381 صادر گردیده باشد، متکی به مکتوب شماره 188 مورخ 24/2/1385 وزارت تحصیلات عالی ایجاب ارزیابی مجدد را در آن وزارت می‌نماید.

8-    اسناد تحصیلی متقاضیان که در خارج از کشور تحصیل نموده باید از طرف وزارت تحصیلات عالی افغانستان تائید شده باشد.

9- از تمامی کاندیدان محترم تقاضا می گردد تا به منظور جلو گیری از ویروس کرونا، در حصه ارایه درخواست های خویش از طریق آنلاین جداً همکاری نماید

 

عنوان وظیفه:

تصحیح کننده متون (ویراستار)

بست:

4

وزارت یا اداره:

امور زنان

موقعیت پست:

کابل

تعداد پست:

1

گزارشده به:

آمر نشرات

گزارش­گیر از:

ندارد

کد بست:

017-03-09-38

تاریخ بازنگری:

 01/06/1399

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هدف وظیفه: تصحیح کلیه متون نوشته‌شده قابل نشر از لحاظ ادبیات، گرامر و سایر موضوعات مربوطه، جهت نشر.

صلاحیت و مسئولیت‌های وظیفوی:

وظایف تخصصی بست:

 1. تصحیح تمام مضامین مجله و جریده، جهت آماده‌ساختن برای نشر؛
 2. باز نویسی و تدقیق مضامین قابل نشر، به‌منظور منطقی‌سازی و انتظام مطالب؛
 3. جابجا نمودن عکس‌ها مطابق با مضامین منتشره در جای مناسب، جهت غنی‌شدن نشریه؛
 4. اخذ امضاء مسؤلان در مطالبی که برای مجله و جریده تهیه و تحریر نموده اند، جهت تائیدی؛
 5. ارسال مطالب تصحیح‌شده بعد از نظر هیات تحریر به بخش دیزاین، جهت چاپ و نشر.

وظایف مدیریتی بست:

 1. ترتیب پلان کاری ماه‌وار، ربع‌وار و سالانه در مطابقت با پلان عمومی، به‌منظور رسیدن به اهداف تعیین‌شده اداره؛
 2. ارایه گزارش ماه‌وار، ربع‌وار، سالانه و عندالضرورت از فعالیت‌ها و دست‌آوردهای مربوطه، به‌منظور مطلع‌ساختن رهبری وزارت؛
 3. اجرای سایر وظایف که از طرف مقامات ذیصلاح مطابق قوانین، مقرره‌ها و اهداف وزارت سپرده می‌شود.

وظایف هماهنگی بست:

 1. تأمین ارتباط و ایجاد هماهنگی با آمرین ذیصلاح، بخش‌‌های مربوطه و سایر بخش‌ها، جهت حصول اهداف متوقعه وزارت.

شرایط استخدام (سطح تحصیل و تجربه کاری):

این لایحۀ وظایف با در نظر داشت مواد 7، 8 و 34 قانون کارکنان خدمات ملکی با حداقل شرایط و معیارهای ذیل ترتیب گردیده است:

 1. شرایط تحصیلی: داشتن حداقل سند تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های: ادبیات، تعلیم و تربیه، مدیریت اطلاعات، ژورنالیزم از مؤسسات ملی و بین‌المللی از داخل و یا خارج از کشور؛ به درجات بلندتر تحصیلی ترجیح داده می‌شود؛
 2. تجربه کاری: تجربه کاری مرتبط به وظیفه حد اقل یک‌سال برای دارنده سند تحصیلی لیسانس از مؤسسات ملی و بین‌المللی از داخل و یا خارج از کشور؛
 3. مهارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لازم: تسلط به یکی از زبان‌های رسمی (پشتو یا دری) و آشنایی (تحریر و تکلم) با زبان انگلیسی، مهارت‌های کمپیوتری در برنامه‌های مرتبط به وظیفه؛
 4. - موارد تشویقی: (5) نمره امتیازی برای بست‌های سوم و چهارم و (3) نمره برای بست‌های اول و دوم به اساس طرزالعمل استخدام اشخاص دارای معلولیت برای افراد دارای معلولیت؛
 5.  نمره امتیازی برای قشر اناث به اساس طرزالعمل استخدام.

 

 

Documents

فورم درخواستی

Related VacanciesShow all

Back to vacancies