برگزاری ورکشاپ دو روزه قانون اجرات اداری در وزارت امور زنان

mowa_af
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۴:۵۲
mowa

ورکشاپ دو روزه قانون اجرات اداری با همکاری موسسه JSSP امروز 29 اسد سال روان با حضور روسا مشاورینو آمرین  وزارت امور زنان در تالا سینما زینب برگزار گردید. بانو نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان ضمن اشتراک در ورکشاپ مذکور دانستن و تطبیق قانون اجرات اداری  را در وزارت امور زنان  بسیار مهم توصیف کرده و عملی کردن آنرا جز وظایف و مکلفیت های اساسی کارکنان این وزارت عنوان کرد. گفته میشود حدود 8 سال قبل زمینه و طرحی برای ایجاد قانون اجرات اداری ارایه گردیده بود که، بالاخره بر مبنای ماده های پنجاه و پنجاویکم قانون اساسی افغانستان این قانون ساخته شد و در سال 1396 توشیح گردید. قانون یاد شده رابطه شهروندان با ادارات دولتی  و باالعکس آن را تنظیم نموده و دو طرف را از حقوق شان آگاه میسازد چنانچه در گذشته چنین قانون مشخصی در زمینه وجود نداشت، تا شهروندان با استفاده از آن از حقوق شان در ادارات آگاهی حاصل نموده و حل مشکل کنند. قابل ذکر است که در ختم ورکشاپ مذکور از سوی معین مالی و اداری وزارت امور زنان به روسا و مشاورین این وزارت تصدیق نامه ها توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۷
Background image

وزیر امور زنان با رئیس و اعضای سازمان اجتماعی جوان محور دیدار کرد

جلالتمآب دلبر نظری، وزیر امور زنان کشور رئیس و اعضای سازمان اجتماعی جوان محور را به حضور پذیرفته و در دفتر کار اش ملاقات نمود.

وزیر زنان کشور نخست اعضای سازمان مذکور را به دفتر کاری اش. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۶:۳۲
Background image

جلسه نوبتی هیئت رهبری وزارت امور زنان تدویر یافت

جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان تحت ریاست جلالتمآب دلبری نظری، وزیر امور زنان با اشتراک معین مالی و اداری، روسای مرکزی و مشاورین در تالار کنفرانس های این وزارت برگزار شد.

در این  جلسه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۸:۶
Background image

نشست پیرامون ارائه گزارش چالش ها فرا راه اشتراک زنان در انتخابات تدویر یافت

بانو نبیله مصلح، معین مالی و اداری وزارت امور زنان خانم وکتوریا پیروتی، کارشناس ارشد  اتحادیه اروپا در بخش حمایت از انتخابات را در دفتر کار اش ملاقات نمود.

 این نشست که به سلسله دیدار. . .

BACK TO NEWS