اعلامیه مطبوعاتی-مورخ 5-1-1399

mowa_af
mowa

به اساس ایمیل واصله از ریاست امور زنان ولایت بغلان :  مسمات فاطمه بنت حاجی نور محمد، باشنده روستای دره اشرف ولسوالی تاله و برفک ولایت بغلان  که مادر دو کودک نیز میباشد به تاریخ 27/12/1398ه ش از سوی گروه مخالف حکومت با ضرب گلوله به قتل رسیده است. چون ساحه تحت تصرف گروه مخالفین قرار دارد بناً هیچ  فردی در ارتباط به این قضیه گرفتار نشده است .

هیات رهبری وزارت امور  زنان .ج.ا.ا هر نوع خشونت علیه زنان را با شدید ترین الفاظ تقبیح نموده و این اعمال جنایت کارانه  را خلاف دساتیر اسلامی ،قوانین نافذه کشور و حقوق بشری دانسته و در زمینه  برای داد خواهی متضرر، از علمای کرام دین ،روشنفکران و رسانه های ملی و محلی کشور تقاضا می نماید تا درجهت تبلیغ و آگاهی دهی نقش زنان از دیدگاه  اسلام و  بیداری اذهان عامه تلاش نمایند تا باشد جلو همچو خشونت ها علیه زنان در آینده گرفته  شود.

 رهبری وزات امور زنان

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۸:۵۷
Background image

اعلامیۀ وزارت امور زنان

با تأسف تروریستان زبون در یک اقدام ضد بشری و حمله بر شفاخانه نسایی ولادی در جاده شهید مزاری -  غرب کابل بر پروندۀ سیاه خود افزودند؛ تعداد از خانم های حامله، اطفال نوزاد و کارمندان صحی . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۷:۱۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی-مورخ 5-1-1399

به اساس ایمیل واصله از ریاست امور زنان ولایت بغلان :  مسمات فاطمه بنت حاجی نور محمد، باشنده روستای دره اشرف ولسوالی تاله و برفک ولایت بغلان  که مادر دو کودک نیز میباشد به تاریخ 27/12 . . .

بازگشت به اطلاعیه ها