اعلامیه مطبوعاتی مورخ 30 جدی 1398

mowa_af
mowa

وزارت امور زنان در پیوند به قضیه قتل چهار عضو یک خانواده

به اساس گزارش های نشر شده از طریق رسانه های همگانی شام روز یک شنبه مورخ 29/10/1398 چهار عضو یک خانواده شامل یک زن و سه کودک  در مربوطات حوزه هفتم شهر کابل از سوی افراد ناشناس با ضربات تیشه به قتل رسیده اند اما تا اکنون در پیوند به این رویداد هیچکس دستگیر نگردیده است.

هیات رهبری وزارت امور زنان .ج.ا.ا. به قتل رسیدن خانم موصوف همراه با سه کودک اش  را که یک جنایت فجیع علیه بشریت خوانده شده و آنرا با شدید ترین الفاظ محکوم مینماید و در قدم نخست از ارگان های امنیتی تقاضا دارد از یک طرف عامیلن این رویداد را گرفتار و به پنجه ی قانون بسپارد و از سوی دیگر توجه جدی در تامین امنیت کشور مبذول دارند از ارگان های عدلی و قضایی نیز خواستار به محاکمه کشانیدن و تعیین اشد مجازات به همچو جنایت کاران است.

وزارت امور زنان از علمای دین، روشنفکران و رسانه های ملی و محلی  نیز تقاضا می نماید که در بیداری اذهان عامه سعی و تلاش  نموده تا جلو همچو جنایات علیه بشریت گرفته شود.

رهبری وزات امور زنان

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۸:۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی؛

به اساس گزارش های رسیده از ریاست امور زنان ولایت سرپل، مبنی بر قتل مسمات ضعیفه فرزند یوسف و دختر اش میرجان فرزند خال بای، باشنده‌گان قریه نوآباد ولسوالی سیاد که ساعت 4 صبح 21 دلو سال . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۳۰
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امورزنان مورخ 21-11-1398

به اساس گزارش واصله  از ریاست امور زنان ولایت سرپل ، مسمات زرمینه بنت عبدالرحیم مسکونه روستای دوآبه ولسوالی سوزمه ولایت سرپل  از شوهر اولی اش تفریق گرفته و با اسامی جان مراد ازدواج . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۰
Background image

اعلامیۀ مطبوعاتی وزارت امور زنان مورخ 16-11-1398

به اساس گزارش های رسیده از ریاست امور زنان ولایت تخار ؛ خانمی به اسم بی بی خال که 25 سال داشت به اثر خشونتهای خانوادگی ، شب گذشته  در ولسوالی تالقان این ولایت جان داد .
قابل تذکر است که . . .

بازگشت به اطلاعیه ها